Nicole Kidman zagra w serialu HBO o obłąkanej niani

The Perfect Nanny Nicole Kidman
The Perfect Nanny Nicole Kidman zagra w serialu kryminalnym HBO / Foto: Wikimedia Commons

Nicole Kidman pojawi się w kolejnym serialu. Po świetnie ocenionych kreacjach w “Wielkich kłamstewkach” i “Dziewięciorgu nieznajomych” 55-latka pojawi się w serialu HBO “The Perfect Nanny”. Zapowiadany jest on jako thriller skrojony w modnej stylistyce true crime.

The Perfect Nanny Nicole Kidman w obsadzie nowego serialu HBO

Fabuła ma bazować na głośnej sprawie z 2012 roku, kiedy Lucia i Leo Krim zostali zamordowani przez swoją nianię. Na razie nie wiemy, kto zagra w serialu tytułową opiekunkę z piekła rodem. W serialu kobieta zacznie pracować dla bogatej pary i weźmie pod opiekę dwójkę młodych dzieci. Choć będzie sprawiała wrażenie pomocnej i przyjaznej, to tylko pozory. Kobieta skrywa mroczną stronę.

Serial “The Perfect Nanny” powstanie dla stacji HBO. Kidman ma już doświadczenie we współpracy z tym gigantem. Za swoją rolę w “Wielkich kłamstewkach” zdobyła Złoty Glob i nagrodę Emmy. Innych członków załogi aktorskiej na razie jeszcze nie wybrano.

Scenarzystką i producentką wykonawczą “The Perfect Nanny” będzie Maya Erskine – dotychczas znana przede wszystkim z ról aktorskich (w “Sparowanych” czy “Gorzkim winie”). Inne ze stanowisk producenckich zajmie Kidman, a projekt powstanie dzięki wytwórni Legendary Entertainment.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze role aktorskie w karierze Nicole Kidman

Serial będzie bazował na książce o tym samym tytule, którą napisała Leïla Slimani. Autorka prawdopodobnie będzie czuwała nad projektem telewizyjnym. Innymi producentami wykonawczymi będą Per Saari, Pascal Caucheteux i Philippe Godeau.

Previous Article
Dave Bautista

Bautista chce grać w komediach romantycznych. Ma wielkie serce?

Next Article
The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada

Znamy obsadę nowego filmu Guya Ritchie'ego. Plejada gwiazd!

Related Posts
Total
0
Share