Nicole Kidman zagra w serialu HBO o obłąkanej niani

The Perfect Nanny Nicole Kidman
The Perfect Nanny Nicole Kidman zagra w serialu kryminalnym HBO / Foto: Wikimedia Commons

Nicole Kidman pojawi się w kolejnym serialu. Po świetnie ocenionych kreacjach w “Wielkich kłamstewkach” i “Dziewięciorgu nieznajomych” 55-latka pojawi się w serialu HBO “The Perfect Nanny”. Zapowiadany jest on jako thriller skrojony w modnej stylistyce true crime.

The Perfect Nanny Nicole Kidman w obsadzie nowego serialu HBO

Fabuła ma bazować na głośnej sprawie z 2012 roku, kiedy Lucia i Leo Krim zostali zamordowani przez swoją nianię. Na razie nie wiemy, kto zagra w serialu tytułową opiekunkę z piekła rodem. W serialu kobieta zacznie pracować dla bogatej pary i weźmie pod opiekę dwójkę młodych dzieci. Choć będzie sprawiała wrażenie pomocnej i przyjaznej, to tylko pozory. Kobieta skrywa mroczną stronę.

Serial “The Perfect Nanny” powstanie dla stacji HBO. Kidman ma już doświadczenie we współpracy z tym gigantem. Za swoją rolę w “Wielkich kłamstewkach” zdobyła Złoty Glob i nagrodę Emmy. Innych członków załogi aktorskiej na razie jeszcze nie wybrano.

Scenarzystką i producentką wykonawczą “The Perfect Nanny” będzie Maya Erskine – dotychczas znana przede wszystkim z ról aktorskich (w “Sparowanych” czy “Gorzkim winie”). Inne ze stanowisk producenckich zajmie Kidman, a projekt powstanie dzięki wytwórni Legendary Entertainment.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze role aktorskie w karierze Nicole Kidman

Serial będzie bazował na książce o tym samym tytule, którą napisała Leïla Slimani. Autorka prawdopodobnie będzie czuwała nad projektem telewizyjnym. Innymi producentami wykonawczymi będą Per Saari, Pascal Caucheteux i Philippe Godeau.

Previous Article
Dave Bautista

Bautista chce grać w komediach romantycznych. Ma wielkie serce?

Next Article
The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada

Znamy obsadę nowego filmu Guya Ritchie'ego. Plejada gwiazd!

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share