Jake Gyllenhaal jako bohaterski żołnierz w nowym filmie Guya Ritchiego

The Interpreter Jake Gyllenhaal
The Interpreter Jake Gyllenhaal jako bohaterski żołnierz / Foto AZN: Wikimedia Commons

Powstaje nowy film Guya Ritchiego. Reżyser zaprosił do współpracy jednego z najbardziej uniwersalnych aktorów swojego pokolenia – jest nim Jake Gyllenhaal. 40-latek wystąpi w projekcie jako bohaterski amerykański żołnierz.

The Interpreter Jake Gyllenhaal trafi w centrum afgańskiego piekła

Jake Gyllenhaal zagra postać Johna Kinleya – sierżanta armii amerykańskiej, który odbywa swoją ostatnią misję w Afganistanie. Mężczyzna nawiązuje współpracę z tutejszym tłumaczem wojskowym, Ahmedem. Jednostka Kinleya wpada w zasadzkę i w rezultacie niemal wszyscy żołnierze giną – jedynie John i Ahmed uchodzą z życiem. Amerykanin wychodzi z sytuacji cały i zdrowy dzięki pomocy tłumacza. Po powrocie do domu odkrywa, że Ahmed nie otrzymał zezwolenia na wstęp do USA. By pomóc przyjacielowi, wraca do Afganistanu – w sam środek wojny.

Obraz nosi tytuł “The Interpreter”. Guy Ritchie powiedział, że do jego realizacji zainspirowały go rozmowy, jakie toczył z prawdziwymi wojskowymi. Zdjęcia do projektu ruszą na początku stycznia 2022 roku na terenie Hiszpanii. Film wyprodukuje studio STXInternational.

Ritchie przygotował scenariusz wspólnie z Ivanem Atkinsonem i Marnem Daviesem. Filmografię reżysera zamyka tegoroczny thriller sensacyjny “Jeden gniewny człowiek” – w roli głównej Jason Statham.

Previous Article
Najstraszniejsze horrory

Top 10: Najstraszniejsze horrory, jakie kiedykolwiek powstały

Next Article
The History of Sound Josh O'Connor

Powstaje nowy gejowski romans: w rolach głównych Josh O'Connor i Paul Mescal

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share