“Hej, dziewczyny!” Hero Fiennes-Tiffin promuje film “After 4”

After 4
After 4 – ekranowy Hardin zaprasza do kin polskie widzki / Foto: Monolith Films

Na youtube’owym kanale Monolith Films pojawił się nowy klip promujący film – “After 4. Bez siebie nie przetrwamy”. Obraz właśnie trafił do kin. To krótkie wideo z pozdrowieniami od samego Hero Fiennesa-Tiffina, czyli głównej gwiazdy tej melodramatycznej serii. Aktor wysłał polskim fankom specjalne pozdrowienia, zaczynając je od swojsko brzmiącego: “Hej, dziewczyny!”

After 4 – Hero Fiennes-Tiffin zaprasza do kin!

Film “After 4. Bez siebie nie przetrwamy” zadebiutował na dużych ekranach w Polsce właśnie dziś – 24 sierpnia. Seria już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością, za co odpowiedzialny jest między innymi główny gwiazdor, Hero Fiennes-Tiffin. Co ma do przekazania Polkom ekranowy Hardin Scott?

— Hej, dziewczyny. Z tej strony Hero. Mam nadzieję, że trochę się za mną stęskniłyście! Zapraszam was na najnowszą, czwartą część serii “After” – “Bez siebie nie przetrwamy”. Pospieszcie się, film jest już w kinach! Jest bardzo wzruszający i zmysłowy, więc nie zapomnijcie ze sobą chusteczek!

Opis fabuły filmu udostępniony przez polskiego dystrybutora:

— Czwarty film z serii “After” rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończył się “After. Ocal mnie” – na londyńskim ślubie matki Hardina. Podczas gdy Hardin zostaje w domu, aby skonfrontować się z przeszłością, Tessa wraca do Seattle. Tam przeżywa tragedię, która zmusza ją do trudnych, życiowych wyborów.

Hardin chciałby pomóc Tessie, ale jest tak zajęty walką z własnymi demonami, że w końcu ją odpycha. Rewelacje o jego ojcu do głębi nim wstrząsnęły, a Tessa ma wątpliwości, czy może go uratować bez poświęcenia siebie. Tessa polega na przyjaciołach takich jak Landon, którzy pomagają jej przetrwać trudne chwile. Zaczyna rozumieć, że aby iść naprzód, musi zawalczyć o siebie. Otrzymuje wiadomości o swoim zdrowiu i rozważa przeprowadzkę do Nowego Jorku, by tam rozpocząć nowe życie. Wtedy Hardin postanawia o nią zawalczyć. Ale czy nie jest już za późno?

Poza Hero Fiennesem-Tiffinem w czwartej odsłonie “After” grają też Josephine Langford, Kiana Madeira, Louise Lombard, Rob Estes i Chance Perdomo.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Halloween. Finał

"Halloween. Finał" z premierą streamingową już w październiku! Znamy datę

Next Article
Czerwona Sonja Martyn Ford

Martyn Ford gwiazdą nowej "Czerwonej Sonji". Ruszyły zdjęcia

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share