Devon Sawa i Kate Bosworth gwiazdami apokaliptycznego thrillera

Fallout Devon Sawa
Fallout Devon Sawa gwiazdą nowego thrillera / Foto: IFC Midnight, Julijette, MarVista, Patricular Crowd

Devon Sawa (“Oszukać przeznaczenie”) i Kate Bosworth (“W obronie własnej”) wystąpią w thrillerze “Fallout”, który opowie o nuklearnym wybuchu i walce o przetrwanie. Reżyseruje Cecil Chambers, znany przede wszystkim z pracy producenckiej (przy “AWOL-72” czy “Due Season”).

Fallout Devon Sawa wystąpi w “nuklearnym” thrillerze

Film opowie o opadzie radioaktywnym i następstwie wybuchu nuklearnego. Sześcioro bohaterów będzie musiało szukać schronienia w bunkrze podziemnym – jednak nie jest on w pełni szczelny i sprawny. Ocaleni robią wszystko, by dalej przeżyć, a napięcie między nimi rośnie z minuty na minutę. Zaczyna brakować tlenu, a także zaufania. Bohaterowie poznają też pewien mroczny plan…

Cecil Chambers napisał scenariusz wspólnie z Michaelem Micelim. Poza Devonem Sawą – którego ostatnio oglądaliśmy w serialu “Chucky” – oraz Kate Bosworth – która zagrała w “Barbarzyńcach” Zacha Creggera – w filmie pojawią się także: Katie Cassidy (“Krwawe święta”), Tyrese Gibson (“Szybcy i wściekli 9”), Christopher Backus, Kale Browne, Lisa Long oraz Lorena Sarria.

Producentami filmu “Fallout” są Chambers i Tyler Jon Olson. Projekt nie ma nic wspólnego z szykowanym, postapokaliptycznym serialem Amazon Prime Video o tym samym tytule. Premiera filmowego “Fallout” odbędzie się prawdopodobnie w lipcu 2023 roku. Scenariusz dzieła nagrodzono w przeszłości na festiwalu Bare Bones International. Otrzymał on też statuetkę od organizacji World Series of Screenwriting.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada

Znamy obsadę nowego filmu Guya Ritchie'ego. Plejada gwiazd!

Next Article
Ferrari Adam Driver

Adam Driver jako Enzo Ferrari. Pierwsze zdjęcie z filmowej biografii

Related Posts
Total
1
Share