Devon Sawa i Kate Bosworth gwiazdami apokaliptycznego thrillera

Fallout Devon Sawa
Fallout Devon Sawa gwiazdą nowego thrillera / Foto: IFC Midnight, Julijette, MarVista, Patricular Crowd

Devon Sawa (“Oszukać przeznaczenie”) i Kate Bosworth (“W obronie własnej”) wystąpią w thrillerze “Fallout”, który opowie o nuklearnym wybuchu i walce o przetrwanie. Reżyseruje Cecil Chambers, znany przede wszystkim z pracy producenckiej (przy “AWOL-72” czy “Due Season”).

Fallout Devon Sawa wystąpi w “nuklearnym” thrillerze

Film opowie o opadzie radioaktywnym i następstwie wybuchu nuklearnego. Sześcioro bohaterów będzie musiało szukać schronienia w bunkrze podziemnym – jednak nie jest on w pełni szczelny i sprawny. Ocaleni robią wszystko, by dalej przeżyć, a napięcie między nimi rośnie z minuty na minutę. Zaczyna brakować tlenu, a także zaufania. Bohaterowie poznają też pewien mroczny plan…

Cecil Chambers napisał scenariusz wspólnie z Michaelem Micelim. Poza Devonem Sawą – którego ostatnio oglądaliśmy w serialu “Chucky” – oraz Kate Bosworth – która zagrała w “Barbarzyńcach” Zacha Creggera – w filmie pojawią się także: Katie Cassidy (“Krwawe święta”), Tyrese Gibson (“Szybcy i wściekli 9”), Christopher Backus, Kale Browne, Lisa Long oraz Lorena Sarria.

Producentami filmu “Fallout” są Chambers i Tyler Jon Olson. Projekt nie ma nic wspólnego z szykowanym, postapokaliptycznym serialem Amazon Prime Video o tym samym tytule. Premiera filmowego “Fallout” odbędzie się prawdopodobnie w lipcu 2023 roku. Scenariusz dzieła nagrodzono w przeszłości na festiwalu Bare Bones International. Otrzymał on też statuetkę od organizacji World Series of Screenwriting.

Previous Article
The Ministry of Ungentlemanly Warfare Obsada

Znamy obsadę nowego filmu Guya Ritchie'ego. Plejada gwiazd!

Next Article
Ferrari Adam Driver

Adam Driver jako Enzo Ferrari. Pierwsze zdjęcie z filmowej biografii

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share