Justin Long w klipie wideo z nadchodzącego horroru “Barbarian”

Barbarian Justin Long
Barbarian Justin Long w nowym klipie z filmu / Foto: 20th Century Studios, BoulderLight, Hammerstone, Regency Enterpr., Vertigo Entert.

Wytwórnia 20th Century Studios umieściła na YouTubie nowy klip promocyjny ze swojego nadchodzącego filmu – “Barbarian”. Będzie to horror, w którym grają między innymi Bill Skarsgård i Kate Bosworth. Wideo przedstawia Justina Longa, który mierzy się z czymś upiornym, możliwe, że nie z tego świata. Zobaczcie sami.

Barbarian Justin Long w nowym klipie z wyczekiwanego horroru

“Barbarian” to historia młodej kobiety (Georgina Campbell), która wyrusza do Detroit w celu odbycia rozmowy o pracę. Zatrzymuje się w domu na wynajem. Na miejscu okazuje się, że ktoś już tu przebywa – kimś jest pewien tajemniczy, dziwnie zachowujący się mężczyzna. Bohaterka, choć trochę zaniepokojona, postanawia spędzić tu noc. Wkrótce przekona się, że ma powody do strachu – nie tylko z powodu nieoczekiwanego współtowarzysza.

Bill Skarsgård gra Keitha, czyli tajemniczego bohatera. Rolami w takich produkcjach jak “Castle Rock” czy dylogia “To” dowiódł już przecież, że w horrorze odnajduje się jak ryba w wodzie. Justin Long pojawia się w filmie jako AJ Gilbride i to jego widzimy w nowym materiale wideo od 20th Century. W filmiku AJ błąka się po ciemnej piwnicy, gdzie finalnie trafia na kuriozalne, dziwaczne pomieszczenie…

Obsadę “Barbarian” zasilają także Richard Brake, Kate Bosworth, Sara Paxton, Kurt Braunohler, Brooke Dillman, reżyser Zach Cregger i Matthew Patrick Davis. Obraz miał już swoją światową premierę 22 lipca podczas San Diego Comic-Con, a w USA trafi do kin 9 września 2022.

Film wyprodukował Roy Lee, który pracował też przy dylogii “It” z Billem Skarsgårdem, a także przy horrorach “Ring” i “Klątwa”.

Czytaj też: “Czarny telefon 2” – trwają rozmowy w sprawie sequela

Previous Article
Reboot filmu Trop

Reboot komedii "Trop" z Ryanem Reynoldsem ma nowego scenarzystę

Next Article
Halloween. Finał

"Halloween. Finał" z premierą streamingową już w październiku! Znamy datę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share