“Barbarian”, horror z Billem Skarsgårdem, ma nową datę premiery

Barbarian Data premiery
Barbarian Data premiery filmu / Foto: Wikimedia Commons

Bill Skarsgård – niezapomniany klaun Pennywise z dylogii “To” – powrócił do świata horroru, w którym tak dobrze się odnajduje. Aktor wystąpił w filmie grozy pt. “Barbarian”, gdzie zagrał typową dla siebie rolę podejrzanego ekscentryka. Obraz ukaże się premierowo 9 września. Do niedawna premierę kinową w USA planowano na 31 sierpnia.

Barbarian Data premiery horroru z Billem Skarsgårdem

“Barbarian” to historia młodej kobiety (Georgina Campbell), która wyrusza do Detroit w celu odbycia rozmowy o pracę. Zatrzymuje się w domu na wynajem. Na miejscu okazuje się, że ktoś już tu przebywa – kimś jest pewien tajemniczy, dziwnie zachowujący się mężczyzna. Bohaterka, choć trochę zaniepokojona, postanawia spędzić tu noc. Wkrótce przekona się, że ma powody do strachu – nie tylko z powodu nieoczekiwanego współtowarzysza.

Rolę tajemniczego mężczyzny gra, oczywiście, Bill Skarsgård. Obsadę horroru zasilają też Justin Long (“Szklana pułapka 4.0”, “Smakosz”), Kurt Braunohler (“I tak cię kocham”), Devina Vassileva, Jaymes Butler, Sophie Sörensen i J.R. Esposito.

Skarsgård jest też producentem wykonawczym filmu, który wyreżyserował Zach Cregger na podstawie swojego scenariusza. Cregger pracował dotąd głównie przy serialach, ale na koncie ma też dwa inne filmy fabularne (“Miss marca”, “The Civil War on Drugs”). Film był kręcony w Bułgarii oraz w stanie Michigan.

Billa Skarsgårda zobaczymy wkrótce w kilku innych projektach – m.in. w “Johnie Wicku 4”, w roli głównej w nowym “Kruku”, w thrillerze Lee Tamahoriego “Emperor” czy w filmie akcji “Boy Kills World” (w obsadzie również Famke Janssen i Jessica Rothe).

Previous Article
Prey Data premiery

"Prey" z nową datą premiery. Kiedy zadebiutuje na dużym ekranie?

Next Article
Highfire Nicolas Cage

"Highfire": Nicolas Cage zagra smoczą bestię uzależnioną od alkoholu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share