Reboot komedii “Trop” z Ryanem Reynoldsem ma nowego scenarzystę

Reboot filmu Trop
Reboot filmu Trop z Ryanem Reynoldsem – nowe wieści / Foto: Wikimedia Commons

Wytwórnia 20th Century Studios przygotowuje reboot kultowej komedii kryminalnej “Trop” z 1985 roku. W oryginale grali między innymi Tim Curry i Christopher Lloyd, a gwiazdą nowej wersji tego klasyku będzie słynny ekranowy Deadpool – Ryan Reynolds. Projekt zyskał właśnie nowego scenarzystę i “ruszył do przodu”.

Reboot filmu Trop ma nowego scenarzystę

Scenariusz filmu “Trop” – w oryginale “Clue” – już powstał, ale wymaga gruntownych poprawek. Te ma nanieść na skrypt Oren Uziel, czyli autor fabuły do niedawnego “Zaginionego miasta”. Poprzednią wersję scenariusza przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick. Panowie napisali wcześniej dwie odsłony serii “Deadpool”, a także film akcji Netfliksa “6 Underground”.

We wszystkich trzech tytułach rolę główną grał Ryan Reynolds, który pojawi się także w “Clue”. Oryginał dział się w latach pięćdziesiątych, w domu położonym z dala od miasta. Szóstka nieznających się osób brała udział w uroczystym przyjęciu – okazało się jednak, że gospodarz domu nie żyje, został zabity. Rozpoczęte zostaje amatorskie śledztwo, a w jego toku giną kolejne osoby. W filmie grali Tim Curry, Christopher Lloyd, Lesley Ann Warren oraz Madeline Kahn.

Reboot komedii kryminalnej “Trop” wyreżyseruje James Bobin – twórca “Alicji po drugiej stronie lustra” oraz “Dory i Miasta Złota”. Całość powstanie dla wytwórni 20th Century Studios, która niedawno przygotowała takie tytuły jak “Predator: Prey”, “Głęboka woda” czy “Śmierć na Nilu”.

Czytaj też: “Na noże 2” – data premiery na Netfliksie; nowe, oficjalne zdjęcia

Previous Article
King Kong Serial

James Wan producentem serialu Disney+ o King Kongu

Next Article
Barbarian Justin Long

Justin Long w klipie wideo z nadchodzącego horroru "Barbarian"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share