Reklama

Nick Offerman i Janet McTeer zagrają w “Mission: Impossible 8”

Mission: Impossible 8 Nick Offerman
Mission: Impossible 8 Nick Offerman i Janet McTeer dołączają do obsady sequela / Foto: Wikimedia Comm.

Reżyser Christopher McQuarrie ogłosił na Twitterze, jacy aktorzy wystąpią w jego szykowanym obecnie filmie “Mission: Impossible 8” (pełny tytuł to “Mission Impossible: Dead Reckoning – Part 2”). Okazuje się, że w sequelu dochodowej serii sensacyjnej z Tomem Cruise’em pojawią się Nick Offerman i Janet McTeer.

Mission: Impossible 8 Nick Offerman i Janet McTeer dołączyli do obsady filmu

Nick Offerman pozostaje najbardziej znany z legendarnej roli Rona Swansona – kierownika wydziału parków i rekreacji w miasteczku Pawnee – w sitcomie “Parks and Recreation”. Ponadto wiedzieliśmy go też w “Willu i Grace”, “McImperium”, “Millerach”, serialu “Devs” oraz niedawno w serialowej produkcji Hulu “Pam i Tommy”. Obecnie nie wiadomo, w kogo Offerman wcieli się w “Mission: Impossible 8”, podobnie zresztą jak w przypadku jego koleżanki z planu.

Janet McTeer to brytyjska aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa; znana jest między innymi z melodramatu “Zanim się pojawiłeś”, serialu “Ozark” oraz “Jessiki Jones”, a wkrótce zobaczymy ją w horrorze komediowym “Menu” u boku Ralpha Fiennesa. Na profilu Christophera McQuarrie’ego w serwisie Twitter pojawił się krótki post zapowiadający, że McTeer i Offerman wystąpią w kontynuacji “Mission: Impossible”. Opatrzono go hashtagiem #SzatMat.

Projekt “Mission Impossible: Dead Reckoning – Part 2” ukaże się w kinach dopiero w czerwcu 2024 roku. Na lipiec 2023 zaplanowano premierę “siódemki”. W ósmej odsłonie kultowej serii akcji poza Nickiem Offermanem, Janet McTeer i oczywiście Tomem Cruise’em (czyli agentem Ethanem Huntem) pojawią się również: Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Henry Czerny, Vanessa Kirby, Holt McCallany, Shea Whigham, Hayley Atwell, Esai Morales, Pom Klementieff, Mark Gatiss oraz Charles Parnell.

McQuarrie zamierza pochylić się nad tematem “Mission: Impossible 8” oraz filmowej obsady w nadchodzącym, dwusetnym odcinku podcastu “Light and Fuse”.

Czytaj też: TOP 5 – najlepsze role w karierze Toma Cruise’a

1 comment
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Goodnight Mommy Remake

Remake austriackiego "Widzę, widzę" premierą na Prime Video

Next Article
IO Zwiastun

Zobacz zwiastun filmu "IO" Jerzego Skolimowskiego

Related Posts
Total
8
Share