Tom Cruise w pierwszym trailerze “Mission: Impossible 7”

Mission: Impossible 7 Zwiastun
Mission: Impossible 7 Zwiastun filmu / Foto: Paramount Pictures – kanał na YouTubie

Mamy to: pierwszy zwiastun wyczekiwanego widowiska “Mission: Impossible – Dead Reckoning – Part One” wylądował w sieci, na oficjalnym kanale Paramount Pictures w serwisie YouTube. Tom Cruise jest niepowstrzymany i po blisko czterech dekadach udanej kariery powraca z kolejnym potencjalnym megahitem. Trailer pachnie grubymi pieniędzmi, a sam film zapewne przyniesie je twórcom.

Mission: Impossible 7 Zwiastun widowiska z Tomem Cruise’em

W zwiastunie filmu “Mission: Impossible — Dead Reckoning Part One” (lub, jeśli wolicie, “Mission: Impossible 7”) grupa bohaterów ponownie wyrusza na niebezpieczną misję. W klipie wideo od Paramountu pojawiają się migawki spektakularnych scen akcji. Można przypuszczać, że zostaną jeszcze przedstawione w pełnej krasie w następnym trailerze. Do premiery został bowiem ponad rok. Film trafi na duże ekrany w połowie lipca 2023 roku. Zapewne stanie się box-office’owym przebojem.

Uwagę w zwiastunie zwracają pościgi samochodowe, popisy kaskaderskie na motocyklach, panoramiczne ujęcia pustynne. W filmie “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” występują m.in. Tom Cruise (który powraca jako słynny agent Ethan Hunt), Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Simon Pegg, Hayley Atwell, Pom Klementieff i Cary Elwes. Esai Morales pojawi się w sequelu jako główny czarny bohater.

“Mission: Impossible 7” miało ukazać się w kinach już w lipcu 2021 roku, ale uniemożliwiła to pandemia koronawirusa. Dla fanów Toma Cruise’a mamy jednak dobrą informację. Superprodukcja “Top Gun: Maverick” z jego udziałem już w najbliższy piątek, 27 maja zadebiutuje na naszych ekranach.

Części 7. i 8. serii o Ethanie Huncie będą ponoć jej ostatecznym zamknięciem. Obecnie trwają prace nad “Mission: Impossible 8”, a zdjęcia kręcone są w Republice Południowej Afryki.

Previous Article
The Entertainment System is Down Woody Harrelson

Woody Harrelson wystąpi w satyrycznej komedii od Rubena Östlunda

Next Article
Niezgaszalni Zwiastun

Małgorzata Socha poleca film "Niezgaszalni" - zobacz zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share