Nick Offerman wystąpi w serialowej adaptacji gry “The Last of Us”

The Last of Us Nick Offerman
The Last of Us Nick Offerman w serialu HBO / Foto Prime: Wikimedia Commons

Nick Offerman (“McImperium”, “Parks and Recreation”) otrzymał angaż do serialu “The Last of Us”. Będzie on adaptacją konsolowej produkcji studia Naughty Dog i ukaże się na HBO. Growy oryginał sprzedał się w nakładzie przekraczającym 17 mln egzemplarzy.

The Last of Us Nick Offerman jako agresywny samotnik w serialu HBO

O obsadzeniu Nicka Offermana w serialu poinformował Murray Bartlett – inny aktor związany z projektem. Pochodzący z Australii Bartlett pozostaje najbardziej znany z kreacji Doma w serialu HBO “Spojrzenia”. Adaptacja “The Last of Us” również powstaje dla giganta telewizyjnego. W jednym z wywiadów Bartlett powiedział, że niedawno zakończyły się prace przed kamerą, w których uczestniczył wspólnie z Offermanem.

Słynny ekranowy Ron Swanson pojawi się w “The Last of Us” jako samotnik o imieniu Bob. Ta postać wystąpiła również w oryginalnej grze – głos podłożył jej W. Earl Brown (“Krzyk”). Bill to partner biznesowy Joela i Tessy – mężczyzna agresywny, cierpiący na paranoję, nieufający innym. Postać zostaje przedstawiona jako homoseksualna. Organizacja GLAAD uznała Billa za jedną z najciekawszych postaci LGBTQ z gier wydanych w 2013 roku.

Początkowo Billa miał zagrać Con O’Neill, ale musiał zrezygnować z udziału w projekcie z powodu innych zobowiązań aktorskich. Angaż otrzymał więc dużo bardziej znany Nick Offerman.

Bella Ramsey i Pedro Pascal grają w serialu Ellie i Joela, którzy uczestniczą w wędrówce przez postapokaliptyczną Amerykę. W oryginalnej grze duet przemierza Stany Zjednoczone w poszukiwaniu ludzi, którzy mogą im pomóc wyjaśnić tajemnicę epidemii. Obecnie trwają zdjęcia do serialu – powstającego w Kanadzie. “The Last of Us” ukaże się w HBO w przyszłym roku.

W serialowej adaptacji występują też Gabriel Luna, Marle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker i Anna Torv.

Previous Article
Jurassic World: Dominion Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard na pierwszym oficjalnym zdjęciu z filmu "Jurassic World: Dominion"

Next Article
Najlepsze scenariusze XXI wieku

Skrypt do "Uciekaj!" Jordana Peele'a uznany za najlepszy filmowy scenariusz XXI wieku

Related Posts
Total
0
Share