Nick Offerman wystąpi w serialowej adaptacji gry “The Last of Us”

The Last of Us Nick Offerman
The Last of Us Nick Offerman w serialu HBO / Foto Prime: Wikimedia Commons

Nick Offerman (“McImperium”, “Parks and Recreation”) otrzymał angaż do serialu “The Last of Us”. Będzie on adaptacją konsolowej produkcji studia Naughty Dog i ukaże się na HBO. Growy oryginał sprzedał się w nakładzie przekraczającym 17 mln egzemplarzy.

The Last of Us Nick Offerman jako agresywny samotnik w serialu HBO

O obsadzeniu Nicka Offermana w serialu poinformował Murray Bartlett – inny aktor związany z projektem. Pochodzący z Australii Bartlett pozostaje najbardziej znany z kreacji Doma w serialu HBO “Spojrzenia”. Adaptacja “The Last of Us” również powstaje dla giganta telewizyjnego. W jednym z wywiadów Bartlett powiedział, że niedawno zakończyły się prace przed kamerą, w których uczestniczył wspólnie z Offermanem.

Słynny ekranowy Ron Swanson pojawi się w “The Last of Us” jako samotnik o imieniu Bob. Ta postać wystąpiła również w oryginalnej grze – głos podłożył jej W. Earl Brown (“Krzyk”). Bill to partner biznesowy Joela i Tessy – mężczyzna agresywny, cierpiący na paranoję, nieufający innym. Postać zostaje przedstawiona jako homoseksualna. Organizacja GLAAD uznała Billa za jedną z najciekawszych postaci LGBTQ z gier wydanych w 2013 roku.

Początkowo Billa miał zagrać Con O’Neill, ale musiał zrezygnować z udziału w projekcie z powodu innych zobowiązań aktorskich. Angaż otrzymał więc dużo bardziej znany Nick Offerman.

Bella Ramsey i Pedro Pascal grają w serialu Ellie i Joela, którzy uczestniczą w wędrówce przez postapokaliptyczną Amerykę. W oryginalnej grze duet przemierza Stany Zjednoczone w poszukiwaniu ludzi, którzy mogą im pomóc wyjaśnić tajemnicę epidemii. Obecnie trwają zdjęcia do serialu – powstającego w Kanadzie. “The Last of Us” ukaże się w HBO w przyszłym roku.

W serialowej adaptacji występują też Gabriel Luna, Marle Dandridge, Jeffrey Pierce, Nico Parker i Anna Torv.

Previous Article
Jurassic World: Dominion Bryce Dallas Howard

Bryce Dallas Howard na pierwszym oficjalnym zdjęciu z filmu "Jurassic World: Dominion"

Next Article
Najlepsze scenariusze XXI wieku

Skrypt do "Uciekaj!" Jordana Peele'a uznany za najlepszy filmowy scenariusz XXI wieku

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share