Remake austriackiego “Widzę, widzę” premierą na Prime Video

Goodnight Mommy Remake
Goodnight Mommy Remake filmu z 2014 roku wkrótce na Amazon Prime Video / Foto: Stadtkino Verleih, Ulrich Seidl Film

Austriacki horror “Widzę, widzę” (“Ich seh, Ich seh”, 2014) doczekał się swojego amerykańskiego remake’u – rolę główną stworzyła w nim Naomi Watts. Projekt nosi tytuł “Goodnight Mommy” i okazuje się, że będzie wielką premierą na Amazon Prime Video. Kiedy to nastąpi? Znamy datę.

Goodnight Mommy Remake austriackiego horroru wkrótce na Prime Video

Reżyserem remake’u jest Matt Sobel – twórca dramatu “Zabierz mnie nad rzekę” – a scenariusz przygotował Kyle Warren (serialowa “Zabójcza broń”). Twórcami oryginału byli Severin Fiala i Veronika Franz. Film opowie o dwóch bliźniakach, którzy wracają do rodzinnego domu i dowiadują się, że po operacji plastycznej ich mama niejako przestała być sobą. Kobieta chodzi z bandażami na całej twarzy i głowie, a zdaniem dzieci zachowuje się co najmniej podejrzanie. Chłopcy zaczynają wierzyć, że pod opatrunkiem kryje się zupełnie obca kobieta.

Fabuła jest więc całkowicie zaczerpnięta z austriackiego pierwowzoru. Tytułową matkę gra dwukrotnie nominowana do Oscara Naomi Watts (“Mulholland Drive”, “Birdman”), a poza nią w obsadzie znajdują się także Peter Hermann (“Prawo i porządek: Sekcja specjalna”), Cameron Crovetti, Nicholas Crovetti, Crystal Lucas-Perry i Jeremy Bobb.

Producentami są David Kaplan, Valéry Guibal, Nicolas Brigaud-Robert i Joshua Astrachan; producentką wykonawczą jest Watts. Horror “Goodnight Mommy” zaliczy swoją premierę streamingową już 16 września 2022 r. na Amazon Prime Video.

To nie pierwszy raz, kiedy Naomi Watts występuje w amerykańskim remake’u słynnego horroru. Przed “Goodnight Mommy” pojawiła się też w rolach głównych w “The Ring” (2002) oraz “Funny Games U.S.” (2007).

Previous Article
Haunted Mansion Jamie Lee Curtis

Jamie Lee Curtis jako wróżka w nowym projekcie Disneya?

Next Article
Mission: Impossible 8 Nick Offerman

Nick Offerman i Janet McTeer zagrają w "Mission: Impossible 8"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share