“Samarytanin” – pierwsze zdjęcia z filmu Prime Video. Stallone superbohaterem

Samarytanin Sylvester Stallone
Samarytanin Sylvester Stallone na zdjęciach z filmu / Foto: MGM, Balboa Prod., Amazon Prime Video

Pod koniec sierpnia na platformie Amazon Prime Video zadebiutuje nowy film z Sylvestrem Stallone’em – “Samarytanin”. To film z pogranicza wysokooktanowej akcji oraz kina superbohaterskiego, gratka dla każdego fana serii “Deadpool”. Zobaczcie pierwsze oficjalne fotosy z tej produkcji.

Samarytanin Sylvester Stallone na pierwszych zdjęciach z filmu Prime Video

W filmie trzynastoletni Sam Cleary (w tej roli Javon “Wanna” Walton) snuje podejrzenia na temat swojego sąsiada. Wierzy, że jest on żywą legendą, choć w okolicy uchodzi za zdziwaczałego samotnika. Dwadzieścia lat wcześniej osławiony superbohater Samarytanin poniósł ponoć śmierć podczas jeden ze swoich walk. Większość okolicznych mieszkańców twierdzi, że mężczyzna o supermocach zginął w ogniu, lecz niektórzy – jak na przykład Sam – wierzą, że wciąż on żyje. Okazuje się, że sąsiad – pan Smith (Stallone) – to właśnie Samarytanin. Chłopiec zrobi wszystko, by pomógł on przywrócić porządek w mieście.

Poniżej pierwsze spojrzenie na film z udziałem Stallone’a.

“Samarytanin” zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video już 26 sierpnia, w dwustu czterdziestu krajach i rejonach świata. Za realizację widowiska odpowiada Julius Avery (“Operacja Overlord”, “Son of a Gun: Młoda krew”), a w obsadzie znajdują się również Dascha Polanco, Martin Starr, Pilou Asbæk, Moisés Arias, Natacha Karam i Jared Odrick.

Film został wyprodukowany przez należącą do Stallone’a wytwórnię Balboa Productions we współpracy z Metro-Goldwyn-Mayer Pictures. Studio MGM odpowiada m.in. za blockbustery o Jamesie Bondzie.

Oficjalny plakat promujący film:

Previous Article
Filmy sportowe na faktach

Top 10: Filmy sportowe bazujące na faktach

Next Article
Polskie filmy wojenne

Top 10: Polskie filmy wojenne - co warto obejrzeć?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share