Sharon Stone czarnym charakterem w filmie o latynoskim superbohaterze

Blue Beetle Sharon Stone
Blue Beetle Sharon Stone w obsadzie komiksowej produkcji / Foto Prime: Wikimedia Commons

Sharon Stone podpisała kontrakt na nową rolę: zobaczymy ją w superbohaterskim widowisku “Blue Beetle”, gdzie zagra czarny charakter. Premiera filmu odbędzie się latem przyszłego roku.

Blue Beetle Sharon Stone dołącza do obsady komiksowego widowiska

Bohaterka, którą zagra Sharon Stone, będzie w pełni oryginalną postacią – nie pojawiła się wcześniej w komiksach DC o Skarabeuszu. Nominowana do Oscara Stone wystąpi w filmie jako Victoria Kord – choć znamy jej imię i wiemy, że będzie złoczyńcą, nie ujawniono żadnych innych szczegółów fabularnych.

Co ciekawe nie będzie to pierwszy raz, kiedy Sharon Stone występuje w ekranizacji komiksu DC. Blisko dwie dekady temu zagrała niejaką Laurel Hedare w “Kobiecie-Kocie”, reżyserowanej przez Pitofa. Obraz okazał się klapą kasową i zdobył siedem nominacji do Złotych Malin (z czego “wygrał” w czterech kategoriach).

Film “Blue Beetle” został po raz pierwszy ogłoszony w ubiegłym roku. Portale zajmujące się tematyką kinową poinformowały wówczas, że będzie to pierwszy obraz w uniwersum DC, którego głównym bohaterem będzie latynoski superbohater. W filmie młody chłopak meksykańskiego pochodzenia, Jaime Reyes, zyskuje supermoce za sprawą pochodzącego z kosmosu… chrząszcza.

Poza Sharon Stone w superprodukcji wystąpią również Harvey Guillén, Xolo Maridueña (jako główny bohater), Adriana Barraza, Elpidia Carrillo i Raoul Max Trujillo. Film wyreżyseruje Angel Manuel Soto na podstawie scenariusza Garetha Dunneta-Alcocera. Będzie to koprodukcja Stanów Zjednoczonych i Meksyku; premierę zaplanowano na sierpień 2023 roku.

Postać Blue Beetle’a pojawiła się wcześniej między innymi w “Tajemnicach Smallville” oraz kreskówce “Batman: Odważni i bezwzględni”.

Previous Article
Ród smoka Data premiery

Znamy datę premiery "Rodu smoka" - czyli prequela "Gry o tron"

Next Article
Prequel Bridgertonów

Powstaje prequel hitowego serialu "Bridgertonowie". Kto zagra Królową Charlotte?

Related Posts
Total
0
Share