Czarne chmury nad “Creedem III”. Stallone mówi wprost: “Nienawidzę tej serii”

Creed III Sylvester Stallone
Creed III Sylvester Stallone w ostrych słowach o serii / Foto: Warner Bros., MGM, New Line

Nad filmem “Creed III” zawisły czarne chmury. Wygląda na to, że pojawiły się pewne problemy na etapie postprodukcji i premiera jesienią tego roku jest poważnie zagrożona. Głos w sprawie zabrał sam Sylvester Stallone, który grał Rocky’ego Balboę w dwóch poprzednich odsłonach serii.

Creed III Sylvester Stallone ostro o serii i postępie w pracach nad sequelem

Seria “Creed” wyewoluowała na kanwie cyklu o Rockym. W oryginale główną gwiazdą był Sylvester Stallone, grający tytułowego pięściarza. W 2015 roku ukazał się dramat sportowy “Creed: Narodziny legendy”, z Michaelem B. Jordanem jako tytułowym bokserem, synem Apollo Creeda (z filmu “Rocky IV”). Stallone wystąpił też w sequelu z 2018 roku, choć teraz okazuje się, że… gardzi tą spin-offową serią.

Na internetowym forum Craiga Zablo pojawił się wątek, który ujawnił, że “Creed III” znajduje się w poważnych tarapatach i może nie doczekać się swojej jesiennej premiery. Ponoć pojawiły się problemy postprodukcyjne i wytwórnia Metro-Goldwyn-Mayer poszukuje kogoś, kto mógłby je rozwiązać (najprawdopodobniej chodzi o montaż filmu).

Studio zwróciło się z prośbą o pomoc do Sylvestra Stallone’a. Gwiazdor sam uczestniczy w dyskusji na forum i nazwał rzeczy po imieniu: MGM ponoć “błaga” go o pomoc przy montażu. Producentem “Creeda III” jest Irwin Winkler, do którego Stallone żywi szczerą urazę, i którego nazwał kiedyś “beznadziejnym przypadkiem”. Ponoć Winkler, współpracując z aktorem, nie traktował go z należytym szacunkiem. Gwiazdor powiedział:

— Winkler i jego synowie nigdy nie przepracowali dnia w swoim życiu, są pasożytami. Współczuję Michaelowi B. Jordanowi, bo nie podołał swojemu wyzwaniu. Pewnie nigdy go nie spełni… Poproszono mnie o pracę przy montażu “Creeda III”. Odmówiłem.

Jordan jest nie tylko odtwórcą roli tytułowej, ale też reżyserem “Creeda III”. Stallone w ostrych słowach wypowiada się o tym projekcie i nazwał całą sagę Adonisa Creeda “czymś w stylu ‘Titanica’“. Początkowo pojawiały się plotki, że Stallone powtórzy rolę Rocky’ego w “trójce”, ale okazały się one nieprawdziwe. Teraz wiemy, dlaczego. Gwiazdor sam wyznał, że nienawidzi tej serii:

— Błagali mnie, żebym zagrał rolę cameo w kilku scenach, ale dla mnie ta propozycja była czymś obraźliwym. Żałuję, że wystąpiłem w serii o Creedzie.

Premiera filmu wciąż planowana jest na 23 listopada 2022 roku. Czy faktycznie do niej dojdzie – przekonamy się za kilka miesięcy.

Previous Article
Tytus Romek i A'Tomek

"Tytus, Romek i A'Tomek" - powstaną dwie ekranizacje kultowego komiksu

Next Article
Diuna 2 Data premiery

Znamy daty premier dwóch gorących filmów: "Diuny 2" i "Godzilli vs. Konga 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share