Kto zostanie nowym Bondem? Premiera sequela najwcześniej za 2,5 roku

James Bond
Nowe wieści w sprawie kolejnego filmu o Bondzie / Foto: Metro-Goldwyn-Mayer, Universal, United Artists Releasing

Producentka filmów o agencie 007 powiedziała, że muszą minąć jeszcze co najmniej dwa lata, zanim twórcy zgromadzą się na planie i ruszą zdjęcia do nowego filmu o Jamesie Bondzie. Wciąż nie rozpoczęto jeszcze poszukiwań aktora do roli głównej. Jaka jest tego przyczyna?

James Bond – kto nim zostanie? Barbara Broccoli o pracach nad przyszłym filmem

Aktor nie został dotąd wyłoniony, bo producenci chcą obmyślić wizerunek Jamesa Bonda na nowo. Barbara Broccoli wzięła udział w prywatnym spotkaniu z udziałem gwiazd i celebrytów, które odbyło się w centrum Londynu. Imprezę zorganizowała organizacja BFI. Pytana o to, kiedy zniecierpliwieni widzowie doczekają się kolejnej części bondowskiej sagi, Broccoli odpowiedziała:

— Nikomu z nas się nie spieszy. Pracujemy nad tym, gdzie zajdzie seria, prowadzimy rozmowy na ten temat. Nie powstał jeszcze scenariusz. Nie wymyślimy żadnego aż do momentu, w którym padnie decyzja, jaki kierunek obierze nowy film. Chcemy obmyślić wizerunek Bonda na nowo. Obmyślamy, kim jest, a to zajmuje sporo czasu. Powiedziałabym, że prace na planie wystartują co najmniej za dwa lata.

Słowo-klucz w przypadku wypowiedzi Broccoli to “co najmniej”. Nie jest pewne, że pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie w czerwcu 2024 roku, a to sprawia, że sama premiera wydaje się odległa. W imprezie British Film Institute uczestniczyli też Ralph Fiennes, Paul Feig, Naomie Harris, Tim Richards i brat producentki, Michael G. Wilson. Przeczytajcie nasz ranking dziesięciu najlepszych filmów z bondowskiej serii.

Fiennes wcielił się w serii o Bondzie w postać “M”, a Harris grała Eve Moneypenny. Ostatnio rolę agenta 007 grał Daniel Craig, który jednak zrezygnował z tego tytułu, przechodząc na “szpiegowską emeryturę”. Kto zostanie jego następcą? Przekonamy się wkrótce.

Czytaj też: Sebastián Rulli – znany z serialu “El Dragón: Powrót wojownika” – jako nowy James Bond?

Previous Article
Abandoned Recenzja

„Abandoned” – recenzja. Emma Roberts w horrorze o mrocznej stronie macierzyństwa

Next Article
Fallout Kyle MacLachlan

Kyle MacLachlan w adaptacji słynnej serii gier komputerowych

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share