WIDEO: George Clooney i Julia Roberts w komedii romantycznej “Bilet do raju”

Bilet do raju Zwiastun
Bilet do raju Zwiastun filmu / Foto: Universal Pictures, Working Title

Studio Universal Pictures przedstawiło w sieci zwiastun swojego nadchodzącego filmu – to komedia romantyczna “Bilet do raju”. W klasycznie skrojonym filmowym romansie główne role grają Julia Roberts (“Cudowny chłopak”) i George Clooney (“Niebo o północy”). Kiedy premiera?

Bilet do raju Zwiastun komedii romantycznej z Roberts i Clooneyem

W filmie Clooney i Roberts pojawiają się jako rozwodnicy, który wyruszają na wyspę Bali w Indonezji po tym, jak dowiadują się, że ich córka Lily planuje wziąć tu ślub. Partnerem dwudziestoparolatki jest Indonezyjczyk, Gede. Rolę Lily gra Kaitlyn Dever, a jej ukochanego – Maxime Bouttier. Rodzice, choć za sobą nie przepadają, postanawiają działać wspólnie i opracować plan sabotażu. Nie chcą, by dziewczyna wpadła w miłosne sidła i popełniła ten sam “błąd”, co oni lata temu, gdy stanęli na ślubnym kobiercu.

“Bilet do raju” to koprodukcja trzech państw: USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Materiały kręcono w ostatnim z tych krajów, między innymi na Moretonie i w archipelagu Whitsunday Islands. Poniżej prezentujemy zwiastun filmu.

Film wyreżyserował Ol Parker (“Mamma Mia! – nakręcone w Skopelos, Here We Go Again”, “Gry weselne”), a za scenariusza odpowiadają Parker i Daniel Pipski (“Nauczycielka”). Producentami komedii romantycznej są m.in. Julia Roberts, George Clooney, Tim Bevan, Eric Fellner, Grant Heslov i Deborah Balderstone. W polskich kinach film zadebiutuje już 30 września. Premiera australijska i brytyjska odbędzie się pół miesiąca wcześniej.

W komedii grają także Billie Lourd (“American Horror Story: Podwójny seans”), Lucas Bravo (“Emily w Paryżu”), Senayt Mebrahtu, Romy Poulier i Rowan Chapman.

Czytaj też: “Abandoned” – recenzja. Emma Roberts w horrorze o mrocznej stronie macierzyństwa

Previous Article
Oszukać przeznaczenie 6

"Oszukać przeznaczenie 6": twórcy obiecują, że "zmienią formułę" serii

Next Article
Nieznośny ciężar wielkiego talentu Premiera VOD

Premiera VOD: Nicolas Cage jako... Nicolas Cage w "Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share