Julia Roberts i Sean Penn w serialu o aferze Watergate. Zobacz zwiastun

Gaslit Zwiastun
Gaslit Zwiastun serialu / Foto Prime: Starz, Esmail Corp., NBCUniversal Content, Red Om, Universal Cable

Stacja telewizyjna Starz zaprezentowała widzom krótki zwiastun swojego nadchodzącego serialu. Mowa o projekcie “Gaslit”, o aferze Watergate, w którym występuje hollywoodzka śmietanka – m.in. Julia Roberts i Sean Penn.

Gaslit Zwiastun – serial w gwiazdorskiej obsadzie

Polityczny thriller ukaże się na antenie Starz wiosną tego roku. 24 kwietnia premierę zanotuje pierwszy z planowanych ośmiu odcinków. Julia Roberts wystąpiła w “Gaslit” jako Martha Mitchell – żona Johna N. Mitchella, prokuratora generalnego Stanów Zjednoczonych. Małżonka zagrał Sean Penn, który w świeżo udostępnionym teaserze jest praktycznie nie do poznania.

Serial “Gaslit” skupi się na zapomnianych dziś “bohaterach” afery Watergate. Wydarzenia ogniskują się zwłaszcza wokół postaci Mitchellów, którzy są bliskimi znajomymi Richarda Nixona. W pewnym momencie John Mitchell będzie musiał wybrać pomiędzy żoną a pracą dla prezydenta USA.

W obsadzie “Gaslit” znajdują się także Dan Stevens, Chris Messina, Betty Gilpin, Patton Oswalt, Shea Whigham, Allison Tolman, Reed Diamond, Hamish Linklater, Chris Bauer i Anne Dudek. Twórcami serialu są Matt Ross i Robbie Pickering; całość bazuje na podcaście “Slow Burn” autorstwa Leona Neyfakha.

Gaslit Zwiastun serialu z Julią Roberts i Seanem Pennem

Rolę doradcy Białego Domu, Johna Deana, którą ostatecznie otrzymał Dan Stevens, z początku oferowano Armie’emu Hammerowi. Aktor został jednak oddalony z projektu w świetle skandali, z jakimi był wiązany.

Sean Penn groził, że nie zjawi się na planie serialu “Gaslit”, jeśli wszyscy pracownicy nie zostaną poddani szczepieniu przeciw COVID-19. Aktora udało się namówić do współpracy, kiedy twórcy zagwarantowali, że zaszczepieni będą wszyscy, którzy mieli z nim do czynienia na planie.

Gaslit Zwiastun – wideo

Previous Article
Ending Things Priyanka Chopra

Priyanka Chopra zabójczynią na zlecenie w filmie przypominającym "Prawdziwe kłamstwa"

Next Article
Joseph Gordon-Levitt jako Jim Jones

Joseph Gordon-Levitt jako lider groźnego kultu, Jim Jones, w filmie z Chloë Grace Moretz

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share