Premiera VOD: Nicolas Cage jako… Nicolas Cage w “Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu”

Nieznośny ciężar wielkiego talentu Premiera VOD
Nieznośny ciężar wielkiego talentu Premiera VOD / Foto: Lionsgate, Saturn Films, Monolith Films

Od jutra na platformach VOD dostępny będzie najnowszy film z udziałem pierwszego ekscentryka Hollywood – Nicolasa Cage’a. Mowa o wymownie zatytułowanej komedii “Nieznośny ciężar wielkiego talentu”. Dlaczego warto zobaczyć tę produkcję?

Nieznośny ciężar wielkiego talentu Premiera VOD filmu z Nicolasem Cage’em

Komedia z Cage’em zachwyciła krytyków i utrzymuje obecnie świetny wynik 86 proc. pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes. Martin Tsai z serwisu “The Wrap” pochwalił film za “wymyślny i oryginalny pomysł na fabułę”; portal “The Playlist” wydał komedii ocenę B+ (w skali szkolnej od A do F), nazywając ją “nostalgiczną, pełną przygód podróżą”.

Od jutra, 7 lipca, “Nieznośny ciężar wielkiego talentu” pojawi się w ofercie platform streamingowych. Gdzie będzie można go złapać? Film trafi na następujące serwisy: Cineman.pl, Canal+ Premiery, Canal+, VOD.pl, PLAYER, PLAY, Rakuten, Vectra, Multimedia i TOYA. Na platformie Cineman dostępne są także inne tytuły z obszernego katalogu Nicolasa Cage’a: w tym “Zły porucznik”, “Family Man”, “Ostatnia misja”, “Kult”, “Więźniowie Ghostland” czy nagradzany dramat “Świnia”.

Reżyserowany przez Toma Gormicana film “Nieznośny ciężar wielkiego talentu” ma charakter quasi-autobiograficzny – opowiada o hollywoodzkim aktorze, który przyjmuje nietypowe zlecenie, by zarobić na utrzymanie. Charyzmatyczny gwiazdor, znany m.in. z “Twierdzy”, występuje w filmie jako… Nick Cage – fikcyjna wersja samego siebie. Jego bohater popadł w ruinę finansową, ale w samą porę ofertę składa mu Javi Gutierrez (Pedro Pascal) – jego ekstrawagancki, obrzydliwie bogaty adorator.

Mężczyzna dostaje zadanie: ma “żyć w zgodzie ze swoim legendarnym statusem” i odtwarzać ponownie swoje kultowe role (takie jak ta z “Dzikości serca”). Tylko tak ocali siebie samego i najbliższych; okaże się bowiem, że Javi jest skrajnie niebezpieczny.

Poza Cage’em i Pascalem w “Nieznośnym ciężarze wielkiego talentu” występują dodatkowo Tiffany Haddish, Sharon Horgan, Neil Patrick Harris oraz Demi Moore.

Źródło: Monolith Films – materiały nadesłane

Previous Article
Bilet do raju Zwiastun

WIDEO: George Clooney i Julia Roberts w komedii romantycznej "Bilet do raju"

Next Article
Pain Hustlers Chris Evans

Chris Evans i Emily Blunt w obsadzie nowego thrillera Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share