“Oszukać przeznaczenie 6”: twórcy obiecują, że “zmienią formułę” serii

Oszukać przeznaczenie 6
Oszukać przeznaczenie 6 – nowe wieści w sprawie filmu / Foto: Kadr z horroru “Oszukać przeznaczenie 2” (2003; New Line Cinema, Zide/Perry Prod.)

Na początku roku informowaliśmy, że Jon Watts – twórca “Spider-Mana: Bez drogi do domu” – został wybrany na producenta “Oszukać przeznaczenie 6”. Słynny horrorowy cykl powraca z nową odsłoną, która zadebiutuje na platformie HBO Max (prawdopodobnie w 2023 roku). Mamy dla Was nowe, zaskakujące doniesienia na temat filmu.

Oszukać przeznaczenie 6 – Jeffrey Reddick ma nowe wieści na temat filmu

W serii “Oszukać przeznaczenie” osoby, które cudem uniknęły śmierci w katastrofie, przekonują się, że nie powinny czuć się zbyt bezpiecznie – okazuje się, że Śmierć nadal na nich poluje. Cykl zarobił ponad 665 mln USD na całym świecie.

Jeffrey Reddick jest twórcą serii “Final Destination”. Napisał scenariusz do części pierwszej, a potem wyprodukował wykonawczo część drugą. Później przygotował też skrypt do “Dnia żywych trupów” (2008) i wyreżyserował swoją pierwszą fabułę “Good Samaritan” (lub “Don’t Look Back”) w 2020 roku. Niedawno Reddick udzielił wywiadu portalowi “Dread Central”. Pytany o “Oszukać przeznaczenie 6”, opowiedział trochę o koncepcie filmu i “regułach” serii:

— Mogę zdradzić, że to nie będzie kolejny film, gdzie grupka ludzi oszukuje Śmierć, a potem wpada w jej sidła. Do każdej poprzedniej odsłony serii dodawaliśmy pewien aspekt, który trochę ją zmieniał. Nadchodząca część będzie prawdziwym filmem z serii “Oszukać przeznaczenie”, ale nie będzie podążała za formułą, którą opracowaliśmy dotąd. Scenariusz uważam za ekscytujący, ale nie mogę wam o nim opowiedzieć.

Co dokładnie oznacza zmiana “formuły” – tego dowiemy się w ciągu następnych miesięcy. Premiera w przed końcem roku wydaje się niemożliwa, bo film wciąż znajduje się na etapie preprodukcji. Prawdopodobna jest natomiast premiera w 2023.

Jon Watts jest producentem “Final Destination 6”, a za scenariusz odpowiadają Lori Evans Tayor i Guy Busick – który pracował przy styczniowym “Krzyku” i znajduje się też na “pokładzie” “Krzyku 6”. Obraz powstanie przy współpracy HBO Max ze studiem New Line Cinema. Inne stanowiska producenckie zajmują Craig Perry, Dianne McGunigle i Sheila Hanahan Taylor.

Watts powiedział dziennikarzom “Variety”: “Ja i Dianne jesteśmy wielkimi fanami serii ‘Oszukać przeznaczenie’. Praca z ekipą z New Line Cinema będzie dla nas czymś ekscytującym, będzie czystą frajdą.”

Previous Article
The Winchesters Data premiery

Znamy datę premiery "The Winchesters" - prequela "Nie z tego świata"

Next Article
Bilet do raju Zwiastun

WIDEO: George Clooney i Julia Roberts w komedii romantycznej "Bilet do raju"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share