Brad Pitt i George Clooney w kolejnym filmie Jona Wattsa – twórcy “Spider-Man: Homecoming”

Brad Pitt i George Clooney
Brad Pitt i George Clooney / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Brad Pitt i George Clooney wystąpią w nowej produkcji Jona Wattsa – twórcy dwóch niedawnych filmów o Spider-Manie (“Homecoming”, “Daleko od domu”). Będzie to dreszczowiec o dwóch mężczyznach wciągniętych w potencjalnie niebezpieczne zlecenie; fabuła jest obecnie trzymana w tajemnicy. O prawa do projektu walczą największe hollywoodzkie studia: Universal Pictures, Sony, Warner Bros., Metro-Goldwyn-Mayer, Lionsgate i Annapurna.

Filmem zainteresowani są też dyrektorzy platform streamingowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video i Apple TV+.

Brad Pitt i George Clooney w nowym filmie Jona Wattsa

Na razie nie wiadomo jeszcze, o czym dokładnie będzie traktował film. Nie ma on również oficjalnego, ani roboczego tytułu. Brad Pitt i George Clooney wystąpią w nim jako ciężko pracujący eksperci od “naprawiania problemów”. Choć wolą działać solo, dostaną to samo zlecenie.

Obaj główni aktorzy sporo na filmie zarobią. Ich gaża ma być “ośmiocyfrową sumą”, co może oznaczać 10, 20, 30 mln dolarów – lub więcej. Clooney i Pitt będą też czerpać z filmu zyski jako producenci. Thriller powstanie dzięki ich własnym studiom: Smokehouse Pictures oraz Plan B Entertainment.

Kolejnym z producentów jest Jon Watts, który odpowiada też za scenariusz widowiska i będzie jego reżyserem. Watts, który wsławił się dreszczowcami “Klaun” i “Radiowóz”, w 2017 roku nakręcił swoje przełomowe dzieło – “Spider-Man: Homecoming”. Obraz zarobił 880 mln dolarów na całym świecie. Sequel, “Spider-Man: Daleko od domu” (również od Wattsa) okazał się jeszcze większym przebojem – zgarnął ponad 1,1 mld USD. W grudniu na ekranach kin zadebiutuje film “Spider-Man: Bez drogi do domu”.

Brad Pitt i George Clooney pracowali łącznie przy siedmiu wspólnych produkcjach. Na ekranie widzieliśmy ich razem w filmach z serii “Ocean’s Eleven” czy komedii kryminalnej “Tajne przez poufne”.

Previous Article
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

"Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni" globalnym hitem. Najlepiej zarabiający film w dobie pandemii

Next Article
Shawn Roberts

Shawn Roberts na ringu wrestlerskim. Thriller "Last the Night" - zdjęcia z planu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share