Serial HBO “Miłość ponad czasem” anulowany po 1. sezonie

Miłość ponad czasem Sezon 2
Miłość ponad czasem Sezon 2. nie powstanie / Foto: Kanał “HBO” na YouTubie

Miłość okazała się ponadczasowa, ale nie porwała widzów – nie w wydaniu od HBO Max. Serial “The Time Traveler’s Wife” z udziałem Theo Jamesa i Rose Leslie został anulowany po zaledwie jednym sezonie. Wpłynęły na to z pewnością dość chłodne recenzje krytyków. Polski tytuł to “Miłość ponad czasem”.

Miłość ponad czasem Sezon 2. nie powstanie. Serial został anulowany

Kiepskie okazały się nie tylko opinie recenzentów, ale też oglądalność. Start sezonu widziało w USA 0,294 mln widzów, a później było już tylko gorzej. W serwisie Rotten Tomatoes produkcja HBO utrzymuje wynik 37 proc. pozytywnych recenzji; serial krytykowany jest między innymi za scenariusz, charakteryzację aktorów oraz adaptację fabuły. To bowiem ekranizacja książki autorstwa Audrey Niffenegger z 2003 roku. Showrunnerem “Miłości ponad czasem” był Steven Moffat, który pracował też przy telewizyjnym “Doktorze Who”.

Serial doczekał się tylko sześciu odcinków – dziś wiemy już, że więcej nie powstanie. Pilot miał premierę 15 maja, a finał sezonu (i zarazem całości) – 19 czerwca.

“Chociaż HBO nie podejmie się realizacji drugiego sezonu ‘Miłości ponad czasem’, i tak czujemy się wyróżnieni, że mogliśmy nawiązać partnerstwo z wybitnymi fabularzystami: Stevenem Moffatem i Davidem Nutterem” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu prasowym od HBO Max.

Głównymi bohaterami produkcji HBO byli małżonkowie – Henry i Clare. Mężczyzna cierpi na nietypową przypadłość, która sprawia, że potrafi on podróżować w czasie. Czasem zmienia swoje położenie wbrew własnej woli; nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie zawita. Role przodujące odegrali Theo James i Rose Leslie, a w obsadzie znajdują się również: Michael Park (“Stranger Things”), Kate Siegel (“Nocna msza”), Desmin Borges, Jaime Ray Newman, Josh Stamberg, Natasha Lopez, Peter Graham i Taylor Richardson.

Nie była to pierwsza ekranizacja książki “The Time Traveler’s Wife”. W 2009 roku ukazał się melodramat “Zaklęci w czasie”, w którym Henry’ego i Clare zagrali Eric Bana oraz Rachel McAdams.

Previous Article
American Horror Stories Sezon 2 Zwiastun

Pierwszy teaser serialu "American Horror Stories" - sezonu 2.

Next Article
Foreign Relations Nick Jonas

"Foreign Relations": Nick Jonas w nowej komedii od Amazon Studios

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share