“Miłość ponad czasem” – zwiastun serialu HBO z Theo Jamesem i Rose Leslie

Miłość ponad czasem Zwiastun
Miłość ponad czasem Zwiastun serialu / Foto: Kanał “HBO” na YouTubie

HBO zaprezentowało zwiastun swojego nadchodzącego serialu fantastycznonaukowego, “Miłość ponad czasem” – w rolach głównych Theo James i Rose Leslie. Odcinkowa produkcja bazuje na książce Audrey Niffenegger “The Time Traveler’s Wife”.

Miłość ponad czasem Zwiastun romantycznego serialu HBO

O czym opowie serial “Miłość ponad czasem”? Zgodnie z tytułem bohaterami produkcji HBO będą małżonkowie – Henry i Clare. Mężczyzna cierpi na nietypową przypadłość, która sprawia, że potrafi on podróżować w czasie. Czasem zmienia swoje położenie wbrew własnej woli; nigdy nie wiadomo, kiedy i gdzie zawita. Role przodujące odegrali Theo James i Rose Leslie, a w obsadzie znajdują się również: Michael Park (“Stranger Things”), Kate Siegel (“Nocna msza”), Desmin Borges, Jaime Ray Newman, Josh Stamberg, Natasha Lopez, Peter Graham i Taylor Richardson.

James pozostaje najbardziej znany jako Tobias “Four” Eaton z filmów “Zbuntowana”, “Niezgodna” oraz “Seria Niezgodna: Wierna”. Ponadto zagrał w komedii “Gniewne psy” (z Michaelem Peñą) oraz w dramacie science-fiction “Kochanek idealny” (z Ewanem McGregorem i Christiną Aguilerą). Leslie występowała między innymi jako Ygritte w “Grze o tron” – innej produkcji HBO.

Serial “Miłość ponad czasem” liczy sobie sześć odcinków – wszystkie wyreżyserował David Nutter. Premiera na HBO oraz HBO Max odbędzie się już w maju.

Nie będzie to pierwsza ekranizacja książki “The Time Traveler’s Wife”. W 2009 roku ukazał się melodramat “Zaklęci w czasie”, w którym Henry’ego i Clare zagrali Eric Bana oraz Rachel McAdams.

Miłość ponad czasem Zwiastun – wideo

Previous Article
Strażnicy Galaktyki 3 Pom Klementieff

"Strażnicy Galaktyki 3" coraz bliżej. Pom Klementieff ukończyła prace na planie

Next Article
Obi-Wan Kenobi

Nowe spojrzenie na Ewana McGregora w serialu Disneya o Obi-Wanie Kenobim

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share