Pierwszy teaser serialu “American Horror Stories” – sezonu 2.

American Horror Stories Sezon 2 Zwiastun
American Horror Stories Sezon 2 Zwiastun (teaser) / Foto: FX Networks – kanał na YouTubie

Upiorni chłopcy na upiornych rowerkach, lalki-zombie, lalki przywracane do życia niczym potwór Frankensteina. Wszystko to – i nie tylko – zobaczycie w nowym teaserze 2. sezonu “American Horror Stories”. Serialowa antologia od Ryana Murphy’ego i Brada Falchuka wraca z nowymi odcinkami już 21 lipca. Jest szansa na premierę w Polsce.

American Horror Stories Sezon 2 Zwiastun (teaser)

Na kanale FX Networks w serwisie YouTube pojawił się trwający jedną minutę teaser serialu (właściwie jego drugiego sezonu). Rzecz dzieje się w nawiedzonym domu, którym władają przebudzone do życia, przerażające lalki. Mają ekstrawaganckie stroje, są zdeformowane, przypominają żywe trupy. Osobna sekwencja toczy się na spowitym mrokiem strychu, zamieszkanym przez martwego chłopca w trumiennym garniturze. Moment, w którym dziecko jeździ rowerkiem po poddaszu, na pewno skojarzy się niektórym ze “Lśnieniem” lub “Piłą” Jamesa Wana.

Wygląda na to, że podtytuł drugiego sezonu “American Horror Stories” to “Die-O-Rama”. Wynika to z nazwy klipu na YouTubie. Ciężko przewidzieć, o czym opowie nowa seria produkcji Murphy’ego, bo w teaserze nie uwzględniono żadnych scen fabularnych. Scenariusze kolejnych epizodów nie zostały ujawnione, ale motyw lalek podpowiada, jaki kierunek mogą obrać twórcy w kilku odcinkach.

Premiera “American Horror Stories 2” w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 21 lipca, na platformie VOD FX on Hulu. Możliwe, że w naszym kraju emisji podejmie się platforma Disney+, która działa w Polsce od połowy czerwca. Cały pierwszy sezon jest dostępny na polskim Disney+.

Pierwszy sezon “American Horror Stories” ponoć okazał się najchętniej oglądanym nowym serialem w historii platformy FX on Hulu, więc szybko podjęto decyzję o kontynuowaniu projektu. Odcinki w serii pierwszej w znacznej mierze nie miały ze sobą powiązania, bo serial ma charakter antologii. Niektóre były jednak spin-offami prymarnego sezonu bazowego “American Horror Story” Ryana Murphy’ego (“Murder House”).

Tytuły odcinków 2. sezonu “American Horror Stories” to: “Dollhouse”, “Necro”, “Aura”, “Drive”, “Bloody Mary”, “Facelift”, “Milkmaids” oraz “Lake”.

Previous Article
Prey Zdjęcia

Predator na trzech nowych fotosach z filmu "Prey"

Next Article
Miłość ponad czasem Sezon 2

Serial HBO "Miłość ponad czasem" anulowany po 1. sezonie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share