Nadchodząca premiera VOD: kryminał “Susza” z Ericiem Baną. Gdzie i kiedy obejrzeć?

Susza premiera filmu
Susza Premiera filmu kryminalnego / Foto Prime: Made Up Stories, Arenamedia, Cornerstone, Film Victoria, Screen Australia

Już za kilka dni na VOD ukaże się doskonale oceniony przez krytyków kryminał “Susza”, z udziałem Erica Bany (“Dirty John”). Australijski film opowiada historię tajemniczej zbrodni w małym mieście – sprawę bada udręczony detektyw. Projekt przygotowali twórcy “Zaginionej dziewczyny”.

Susza Premiera filmu kryminalnego z Ericiem Baną

Film “Susza” ukaże się na VOD już 30 listopada. To wtedy kryminał zostanie udostępniony w serwisie streamingowym Moje eKino. Fabuła prezentuje się następująco:

— Australia. Aaron Falk, detektyw i agent federalny z metropolii, powraca w rodzinne strony – do mieściny w stanie Wiktoria, której nie odwiedzał przez ostatnie dwie dekady. Powód wizyty jest tragiczny: zmarł jego przyjaciel i organizowany jest pogrzeb. Falk dowiaduje się, że przed śmiercią mężczyzna zamordował dziecko i żonę. Policjant postanawia przedłużyć swój pobyt w mieście i chce dowiedzieć się, co naprawdę się stało – cała historia wydaje mu się podejrzana. Jak widmo powraca też sprawa innej śmierci – nastoletniej dziewczyny, która miała utonąć w zagadkowych okolicznościach lata temu.

Poza Ericiem Baną w “Suszy” występują też Genevieve O’Reilly (“Matrix: Reaktywacja”), Keir O’Donnell (“Snajper”), John Polson, Julia Blake, Bruce Spence, William Zappa, Matt Nable, Joe Klocek, BeBe Bettencourt i James Frecheville. Film napisał i wyreżyserował Robert Connolly.

“Susza” walczy o tegoroczną nagrodę AACTA (Australian Academy of Cinema and Television Arts) w sześciu kategoriach: m.in. najlepszy film, najlepsza reżyseria i najlepsza główna rola męska (Bana).

Susza Film Gdzie obejrzeć? Zwiastun

Previous Article
W 80 dni dookoła świata zwiastun

"Around the World in 80 Days": David Tennant objedzie i opłynie świat w 80 dni - zwiastun

Next Article
Legalna blondynka 3

"Legalna blondynka 3" - nowe wieści w sprawie filmu i postaci Elle Woods. Kiedy premiera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share