1670 sezon 2 – kiedy premiera? Co o nim wiemy?

1670 sezon 2 - kiedy premiera? Co o nim wiemy?
1670 sezon 2 – kiedy premiera? Co o nim wiemy? Zdjęcie: Netflix

Serial “1670” powróci z drugim sezonem, co z pewnością ucieszy licznych fanów tej polskiej komedii satyrycznej. Netflix oficjalnie potwierdził kontynuację, a prace nad nowymi odcinkami już ruszyły. Co wiemy o nadchodzącym sezonie? Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Powrót “1670” – Oficjalne potwierdzenie i prace nad drugim sezonem

Netflix oficjalnie ogłosił, że polski serial “1670” powróci z drugim sezonem. Informacja ta została ogłoszona 6 marca 2024 roku, co z pewnością ucieszy licznych fanów tej produkcji. Pierwszy sezon “1670” zdobył ogromną popularność, utrzymując się przez 11 tygodni na liście top 10 najchętniej oglądanych produkcji na Netflixie w Polsce. Serial zdobył także uznanie w branży filmowej, otrzymując nagrodę Orła dla najlepszego polskiego serialu fabularnego 2023 roku.

Drugi sezon “1670” ma kontynuować historię Jana Pawła, szlachcica i głowy rodziny Adamczychów, który pragnie zapisać się na kartach historii jako najsłynniejszy Jan Paweł w Polsce. Scenariusz do nowego sezonu ponownie napisze Jakub Rużyłło, a za reżyserię odpowiedzialni będą Maciej Buchwald i Kordian Kądziela. Produkcja drugiego sezonu powierzona została Akson Studio, a producentami są Ivo Krankowski i Jan Kwieciński.

Netflix potwierdził, że prace nad nowymi odcinkami już trwają, jednak dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo jedynie, że nowe odcinki mają pojawić się na platformie w 2025 roku. Twórcy serialu zapowiadają, że drugi sezon będzie równie zabawny i satyryczny jak pierwszy, a widzowie mogą spodziewać się dalszych perypetii Jana Pawła i jego rodziny.

Serial “1670” zyskał uznanie zarówno widzów, jak i krytyków dzięki swojemu unikalnemu podejściu do historycznych wydarzeń oraz humorowi. Fani z niecierpliwością oczekują na premierę drugiego sezonu i kontynuację przygód bohaterów ze wsi Adamczycha. Twórcy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania widzów i dostarczyć im niezapomnianych wrażeń.

Do głównej obsady serialu, oprócz Bartłomieja Topy w roli Jana Pawła, powrócą Katarzyna Herman jako Zofia, Martyna Byczkowska jako Aniela, Michał Balicki jako Stanisław oraz Michał Sikorski jako Jakub. W serialu ponownie zobaczymy również Dobromira Dymeckiego jako Bogdana, szlachcica czystej krwi i brata Zofii, oraz Kiryła Pietruczuka jako Macieja, chłopa przybyłego z Litwy w ramach programu wymiany chłopskiej Erasmus.

Proces produkcji drugiego sezonu “1670” obejmuje również organizację castingów, w których mogą wziąć udział osoby z naturalnym wyglądem, bez widocznych tatuaży. Twórcy podkreślają, że zależy im na autentycznym oddaniu klimatu XVII wieku, co wymaga dużego zaangażowania zarówno ze strony aktorów, jak i statystów.

Fani serialu mogą być pewni, że drugi sezon “1670” dostarczy im jeszcze więcej śmiechu, satyry i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wyróżniały pierwszy sezon. Twórcy obiecują, że dołożą wszelkich starań, aby kontynuacja była równie udana jak jej poprzednia odsłona.

Kiedy premiera drugiego sezonu "1670"?
Kiedy premiera drugiego sezonu “1670”? Zdjęcie: Akson Studio/Netflix

Kiedy premiera drugiego sezonu “1670”?

Chociaż prace nad nowymi odcinkami już trwają, dokładna data premiery drugiego sezonu “1670” nie została jeszcze ujawniona. Wiadomo jednak, że nowe odcinki mają pojawić się na Netflixie w 2025 roku. Fani muszą więc uzbroić się w cierpliwość, oczekując na kontynuację przygód Jana Pawła i jego rodziny.

Jak dotąd, twórcy serialu, w tym Jakub Rużyłło (scenariusz) oraz duet reżyserski Macieja Buchwalda i Kordiana Kądzieli, pracują nad zapewnieniem wysokiej jakości produkcji, która spełni oczekiwania widzów. Warto również zaznaczyć, że pierwszy sezon “1670” cieszył się ogromną popularnością, utrzymując się w top 10 najchętniej oglądanych produkcji przez 11 tygodni.

Fabuła i bohaterowie “1670” – Czego się spodziewać?

Drugi sezon “1670” kontynuuje historię Jana Pawła, szlachcica i głowy rodziny Adamczychów, który pragnie zapisać się na kartach historii jako najsłynniejszy Jan Paweł w Polsce. Pierwszy sezon zyskał uznanie za swój humor i satyryczne podejście do historycznych wydarzeń. W nowych odcinkach możemy spodziewać się dalszych perypetii bohatera w walce z codziennymi problemami, takimi jak motywowanie chłopów do pracy, relacje z żoną Zofią oraz trudności związane z małżeństwem córki Anieli.

Obsada serialu pozostanie bez zmian, z Bartłomiejem Topą w roli głównej, Katarzyną Herman jako Zofią, Martyną Byczkowską jako Anielą, Michałem Balickim jako Stanisławem i Michałem Sikorskim jako Jakubem. W produkcji pojawią się również Kirył Pietruczuk jako Maciej oraz Dobromir Dymecki jako Bogdan, co gwarantuje ciągłość fabuły i rozwinięcie wątków znanych z pierwszego sezonu.

Proces produkcji i casting do drugiego sezonu

Proces produkcji drugiego sezonu “1670” już się rozpoczął, a Netflix zorganizował casting, do którego mogą zgłaszać się osoby z naturalnym wyglądem, bez widocznych tatuaży. Casting odbywa się w kilku etapach, a wybrane osoby wezmą udział w zdjęciach, które odbywają się w historycznych miejscach, takich jak Hotel Stylowa Kolbuszowa.

Twórcy serialu podkreślają, że zależy im na autentyczności i oddaniu klimatu XVII wieku, co wymaga dużego zaangażowania zarówno ze strony aktorów, jak i statystów. Za produkcję odpowiedzialne jest Akson Studio, a producentami są Ivo Krankowski i Jan Kwieciński, którzy również pracowali nad pierwszym sezonem.

Reakcje fanów i oczekiwania wobec drugiego sezonu 1670

Fani serialu “1670” z niecierpliwością oczekują na drugi sezon. Pierwszy sezon zdobył ogromną popularność i uznanie, co zwiększa oczekiwania wobec kontynuacji. Widzowie liczą na dalszą dawkę humoru, satyry i nieoczekiwanych zwrotów akcji, które wyróżniały pierwszy sezon. Twórcy zapewniają, że dołożą wszelkich starań, aby spełnić te oczekiwania i dostarczyć widzom niezapomnianych wrażeń.

Jak podkreśla Kuba Razowski, Netflix Series Manager, CEE, twórcy serialu stworzyli produkcję niezwykle oryginalną i rezonującą z poczuciem humoru Polaków, co sprawia, że cytaty z serialu na stałe weszły do języka codziennego. Ta unikalna cecha zapewnia, że drugi sezon “1670” będzie równie interesujący i angażujący jak pierwszy!

Podsumowanie – 1670 sezon 2

Artykuł podsumowuje najważniejsze informacje dotyczące drugiego sezonu serialu “1670”. Potwierdzono, że prace nad nowymi odcinkami już się rozpoczęły, a premiera planowana jest na 2025 rok. Opisano również fabułę, bohaterów oraz proces produkcji, w tym organizację castingu. Fani serialu mogą spodziewać się dalszych przygód Jana Pawła i jego rodziny, utrzymanych w humorystycznym i satyrycznym tonie.

Najczęściej zadawane pytania – 1670 sezon 2

Drugi sezon “1670” zadebiutuje na Netflixie w 2025 roku. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, ale prace nad nowymi odcinkami już trwają.

Obsada drugiego sezonu pozostanie bez zmian. W serialu ponownie zobaczymy Bartłomieja Topę jako Jana Pawła, Katarzynę Herman jako Zofię, Martynę Byczkowską jako Anielę, Michała Balickiego jako Stanisława, Michała Sikorskiego jako Jakuba, Kiryła Pietruczuka jako Macieja oraz Dobromira Dymeckiego jako Bogdana.

Drugi sezon kontynuuje historię Jana Pawła i jego rodziny. Możemy spodziewać się dalszych perypetii bohatera w walce z codziennymi problemami, takimi jak motywowanie chłopów do pracy, relacje z żoną Zofią oraz trudności związane z małżeństwem córki Anieli.

Zdjęcia do drugiego sezonu “1670” odbywają się w historycznych miejscach, takich jak Hotel Stylowa Kolbuszowa, aby zachować autentyczny klimat XVII wieku.

Na chwilę obecną Netflix nie opublikował jeszcze oficjalnych zwiastunów drugiego sezonu “1670”. Wszelkie nowości dotyczące serialu będą dostępne na oficjalnych kanałach Netflixa.

Previous Article
The Traitors Zdrajcy - program tv tvn, uczestnicy, kto wygrał?

The Traitors Zdrajcy - program tv TVN, uczestnicy, kto wygrał?

Next Article
Mój pies Artur - ile trwa? O czym jest?

Mój pies Artur - ile trwa? O czym jest?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share