Viola Davis w serialu HBO Max kontynuującym “Peacemakera”

Viola Davis
Viola Davis w nowym serialu HBO Max / Foto: Wikimedia Comm.

Viola Davis powróci w roli Amandy Waller. 56-letnia aktorka prawdopodobnie wystąpi w nowym serialu HBO Max, który będzie spin-offem “Peacemakera” oraz “Legionu samobójców: The Suicide Squad” (2021). Gwiazda ekranu zajmie też stanowisko producentki wykonawczej.

Viola Davis gwiazdą serialu HBO Max o Amandzie Waller

Viola Davis debiutowała jako Amanda Waller w filmie superbohaterskim “Legion samobójców” z 2016 roku. Powtórzyła tę rolę w ubiegłorocznym sequelu oraz w serialu “Peacemaker”, którego gwiazdą jest John Cena. Wygląda na to, że Davis zagra Waller w następnej odcinkowej produkcji HBO Max.

Serial przygotuje Christal Henry – nagrodzona statuetką Emmy za pracę przy “Watchmenach”. Będzie scenarzystką i producentką wykonawczą; nad projektem mają też czuwać James Gunn i Peter Safran. Za realizację niezatytułowanej produkcji odpowiedzialne będzie studio Warner Bros. TV.

Projekt pomyślany został jako osadzony w uniwersum znanym z “Legionu samobójców”; wiadomo jednak, że nie znajdą się w nim akcenty komediowe, typowe dla Gunna. Akcja będzie toczyła się wkrótce po wydarzeniach znanych z serialu “Peacemaker”.

W dotychczasowych produkcjach Amanda Waller ukazana została jako bezwzględna pracownica agencji rządowej. Kobieta werbuje przestępców na “samobójcze”, najbardziej niebezpieczne misje. To dla kryminalistów szansa na drugie życie – jeśli przetrwają operację, ich wyroki zostaną znacząco skrócone. Postać debiutowała w komiksach DC w połowie lat osiemdziesiątych.

Dorobek aktorski Violi Davis zamyka tegoroczny serial obyczajowy “The First Lady”, w którym zagrała Michelle Obamę. 56-latka zdobyła w przeszłości Oscara za drugoplanową kreację w dramacie Denzela Washingtona “Płoty”.

Previous Article
Crimes of the Future Data premiery

"Crimes of the Future" - znamy datę premiery nowego filmu Cronenberga

Next Article
Heaven in Hell Simone Susinna

Simone Susinna, Magdalena Boczarska i Janusz Chabior gwiazdami filmu "Heaven in Hell"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share