“American Horror Story” – znamy datę premiery 11. sezonu

American Horror Story Sezon 11 Data premiery
American Horror Story Sezon 11 Data premiery / Foto Prime: FX, Disney Platform Distribution, Ryan Murphy Television, 20th Television

Mamy pierwsze doniesienia w sprawie “American Horror Story”. Kultowy serial telewizji FX powróci w tym roku z nowym, 11. sezonem. Wiemy, kiedy to nastąpi.

American Horror Story Sezon 11 Data premiery

W serwisie “Deadline Hollywood” pojawił się artykuł poświęcony serialom Ryana Murphy’ego. Oczywiście jednym z najbardziej znanych tytułów w dorobku producenta telewizyjnego wciąż pozostaje “American Horror Story”. W ubiegłym roku, po krótkiej przerwie, na ekrany wróciła dziesiąta seria tego serialu. “Podwójny seans”, o którym mowa, miał premierę w sierpniu 2021 roku – inaczej niż wszystkie poprzednie sezony, które debiutowały w telewizji w październiku lub wrześniu.

11. sezon “American Horror Story” będzie kontynuował tradycję sezonów 1–9. “Deadline” podaje, że nadchodząca seria będzie miała premierę jesienią tego roku. Pierwszy dzień jesieni przypada na 23 września, więc prawdopodobne jest, że “AHS” obejrzymy w okolicy października. Na razie nie jest znana ani fabuła, ani obsada jedenastego sezonu. Nie ujawniono też podtytułu.

Ryan Murphy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie “American Horror Story”. Emisję serialu przedłużono na dwunasty i trzynasty sezon. Do tej pory wyemitowano łącznie sto trzynaście odcinków “AHS”.

W 2022 roku z drugim sezonem wróci też spin-off “AHS” – “American Horror Stories”. W Stanach Zjednoczonych jest on pokazywany przez platformę FX on Hulu. W Polsce nie doczekał się dotąd emisji.

Previous Article
Knock at the Cabin Jonathan Groff

Jonathan Groff i Ben Aldridge w nowym filmie M. Nighta Shyamalana

Next Article
Chirurdzy Skylar Astin

Skylar Astin dołącza do obsady nowego, już 18. (!) sezonu "Chirurgów"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share