“American Horror Stories” – plakat sezonu 2. Kiedy premiera?

American Horror Stories Sezon 2
American Horror Stories Sezon 2. – plakat, data premiery / Foto: FX, FX on Hulu

Do premiery serialu grozy “American Horror Stories” – właściwie sezonu 2. – pozostał okrągły miesiąc. Z tej okazji stacja FX udostępniła w sieci promocyjne grafiki zwiastujące nadejście nowych odcinków. Ostrzegamy: nie powinny ich oglądać osoby cierpiące na fobię na punkcie… upiornych lalek.

American Horror Stories Sezon 2. – zobacz plakat promocyjny od FX

Na plakacie promocyjnym oraz dwóch grafikach koncepcyjnych widzimy lalki: o przeszywającym, ale martwym spojrzeniu, w “trupim” makijażu, pozszywane niczym potwór Frankensteina. Tylko co jeśli nie są to kukły, a żyjące istoty?

O fabule 2. sezonu “American Horror Stories” nadal nic nie wiadomo, ale być może fotosy od FX podpowiadają, jaki kierunek obiorą twórcy w kilku odcinkach. Premiera tychże w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 21 lipca, na platformie VOD FX on Hulu. O emisji w Polsce nic dotąd nie wspomniano, choć warto zaznaczyć, ze cały pierwszy sezon “Stories” od połowy czerwca jest dostępny w serwisie Disney+.

Pierwszy sezon “American Horror Stories” ponoć okazał się najchętniej oglądanym nowym serialem w historii platformy FX on Hulu, więc szybko podjęto decyzję o kontynuowaniu projektu. Odcinki w serii pierwszej w znacznej mierze nie miały ze sobą powiązania, bo serial ma charakter antologii. Niektóre były jednak spin-offami prymarnego sezonu bazowego “American Horror Story” Ryana Murphy’ego (“Murder House”).

Start sezonu drugiego “Stories” przypada na 21 lipca. Każdy kolejny epizod będzie emitowany co tydzień. Tytuły odcinków to: “Dollhouse”, “Necro”, “Aura”, “Drive”, “Bloody Mary” oraz “Facelift”. Pierwsza z tych nazw faktycznie wskazuje na wątek przerażających lalek.

Scenariusz odcinka “Dollhouse” napisał Manny Coto, który pracował już przy poprzedniej serii “American Horror Stories”. W obsadzie startowego epizodu zobaczymy m.in. Denisa O’Hare’a, Abby Corrigan, Matta Lansky’ego i Simone Recasner.

Previous Article
A Different Man Sebastian Stan

Sebastian "Zimowy Żołnierz" Stan wystąpi w thrillerze psychologicznym od A24

Next Article
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy

Orkowie ruszają na łowy. Nowe zdjęcia z serialowego "Władcy Pierścieni"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share