Premiera w polskich kinach: animacja “Foki kontra rekiny”

Foki kontra rekiny
Foki kontra rekiny – premiera / Foto: Cinema Management Group, Triggerfish Animation, Kino Świat

Dzień Dziecka mamy już wprawdzie za sobą, ale młodsi widzowie wciąż mają z czego wybierać, planując wizytę w kinie. Zwłaszcza że dziś na dużych ekranach debiutuje animacja “Foki kontra rekiny” w reżyserii Greiga Camerona i Kane’a Croudace’a. Kreskówka opowie, zgodnie z tytułem, o walce między gangiem rekinów a grupą “elitarnych” fok z tak zwanego “Team Seal”.

Foki kontra rekiny – premiera w polskich kinach

Opis fabuły według dystrybutora (Kino Świat):

— Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów. W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

Wymowny polski slogan reklamowy – “Szczęki opadają!” – sugeruje, że film to kupa śmiechu i na pewno spodoba się młodszym widzom. W oryginalnej obsadzie głosowej pojawiają się między innymi J.K. Simmons, Dolph Lundgren, Seal, Sharlto Copley, Jessie T. Usher, Kristen Schaal, Bumper Robinson i Patrick Warburton. Zobaczcie oficjalny zwiastun animowanej komedii.

Źródło: Kino Świat, informacja nadesłana

Previous Article
Furiosa Rozpoczęcie zdjęć

Pierwszy klaps na planie filmu "Furiosa" z Anyą Taylor-Joy i Chrisem Hemsworthem

Next Article
Our Son Luke Evans

Luke Evans filmowym mężem Billy'ego Portera w dramacie "Our Son"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share