Luke Evans filmowym mężem Billy’ego Portera w dramacie “Our Son”

Our Son Luke Evans
Our Son – Luke Evans w filmie o ojcu walczącym o prawa rodzicielskie / Foto: Wikimedia Comm.

Luke Evans (“Alienista”) i Billy Porter (“Pose”) zagrają byłych małżonków w dramacie sądowym “Our Son”. Będzie to dramat o rozwodnikach, którzy walczą o prawo do opieki nad synem. Evans zapowiada, że film będzie “piękny”, “prawdziwy” i będzie miał “silny przekaz”.

Our Son Luke Evans w roli byłego męża Billy’ego Portera

Bohaterami filmu będą dwaj mężczyźni, którzy kiedyś stanowili zgrany, małżeński duet, ale postanowili się rozwieść. Te role zagrają Luke Evans i Billy Porter. Panowie biorą udział w batalii sądowej, walcząc o prawo do opieki nad ośmioletnim synem. Na razie nie wybrano jeszcze odtwórców innych ról aktorskich. Twórcy szukają też potencjalnego dystrybutora. Reżyserią “Our Son” zajmie się Bill Oliver – twórca dramatu science-fiction “Jonathan” z Anselem Elgortem i Mattem Bomerem.

W minionym roku Evans zagrał postać homoseksualną w serialu telewizyjnym “Dziewięcioro nieznajomych” (w obsadzie także Nicole Kidman i Regina Hall). Choć aktor w życiu prywatnym sam jest wyoutowanym gejem (jego partnerem był w przeszłości Victor Turpin), nigdy wcześniej nie pojawił się w roli queerowej ani w filmie, ani w telewizji.

Obecnie Evans pracuje nad serialem “Echo 3” z Michielem Huismanem oraz przy kryminale “5lbs of Pressure”. Wkrótce zobaczymy go też w nowej, aktorskiej adaptacji “Pinokia”. Z kolei Porter otrzymał niedawno angaż do filmu “The Proud Family”, gdzie ma zagrać męża innego hollywoodzkiego gwiazdora – Zachary’ego Quinto. W tym projekcie również pojawi się wątek ojcostwa i homoseksualnego związku.

Producentami dramatu “Our Son” będą Eric Binns, Fernando Loureiro i Guilherme Coelho. Ekipa ta stoi za takimi projektami jak “Godzinki” czy “Sieroty z Eldorado”.

Previous Article
Foki kontra rekiny

Premiera w polskich kinach: animacja "Foki kontra rekiny"

Next Article
Kryptonim Polska Fragment filmu

Pierwszy fragment z komedii "Kryptonim Polska". Szyc świętuje urodziny Hitlera

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share