Luke Evans filmowym mężem Billy’ego Portera w dramacie “Our Son”

Our Son Luke Evans
Our Son – Luke Evans w filmie o ojcu walczącym o prawa rodzicielskie / Foto: Wikimedia Comm.

Luke Evans (“Alienista”) i Billy Porter (“Pose”) zagrają byłych małżonków w dramacie sądowym “Our Son”. Będzie to dramat o rozwodnikach, którzy walczą o prawo do opieki nad synem. Evans zapowiada, że film będzie “piękny”, “prawdziwy” i będzie miał “silny przekaz”.

Our Son Luke Evans w roli byłego męża Billy’ego Portera

Bohaterami filmu będą dwaj mężczyźni, którzy kiedyś stanowili zgrany, małżeński duet, ale postanowili się rozwieść. Te role zagrają Luke Evans i Billy Porter. Panowie biorą udział w batalii sądowej, walcząc o prawo do opieki nad ośmioletnim synem. Na razie nie wybrano jeszcze odtwórców innych ról aktorskich. Twórcy szukają też potencjalnego dystrybutora. Reżyserią “Our Son” zajmie się Bill Oliver – twórca dramatu science-fiction “Jonathan” z Anselem Elgortem i Mattem Bomerem.

W minionym roku Evans zagrał postać homoseksualną w serialu telewizyjnym “Dziewięcioro nieznajomych” (w obsadzie także Nicole Kidman i Regina Hall). Choć aktor w życiu prywatnym sam jest wyoutowanym gejem (jego partnerem był w przeszłości Victor Turpin), nigdy wcześniej nie pojawił się w roli queerowej ani w filmie, ani w telewizji.

Obecnie Evans pracuje nad serialem “Echo 3” z Michielem Huismanem oraz przy kryminale “5lbs of Pressure”. Wkrótce zobaczymy go też w nowej, aktorskiej adaptacji “Pinokia”. Z kolei Porter otrzymał niedawno angaż do filmu “The Proud Family”, gdzie ma zagrać męża innego hollywoodzkiego gwiazdora – Zachary’ego Quinto. W tym projekcie również pojawi się wątek ojcostwa i homoseksualnego związku.

Producentami dramatu “Our Son” będą Eric Binns, Fernando Loureiro i Guilherme Coelho. Ekipa ta stoi za takimi projektami jak “Godzinki” czy “Sieroty z Eldorado”.

Previous Article
Foki kontra rekiny

Premiera w polskich kinach: animacja "Foki kontra rekiny"

Next Article
Kryptonim Polska Fragment filmu

Pierwszy fragment z komedii "Kryptonim Polska". Szyc świętuje urodziny Hitlera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share