Katy Perry jako zaczarowana piosenkarka. Powstaje wyjątkowa animacja “Melody”

Melody Katy Perry
Melody – Katy Perry zagra w wyjątkowej animacji / Foto: Wikimedia Commons

Gwiazda muzyki pop Katy Perry zagra magiczną wokalistkę w nadchodzącej animacji pt. “Melody”. Wykonawczyni hitów “Roar”, “Part of Me” i “Firework” wystąpiła w przeszłości jako Smerfetka w dwóch filmach kinowych od Sony Pictures Releasing (podłożyła pod nią głos).

Melody Katy Perry z rolą główną w muzycznej animacji

Katy Perry – która niedawno wylansowała przebój “When I’m Gone” – wystąpi w pełnometrażowej animacji “Melody”. Zagra rolę główną. Tytułowa Melody to spokojna, trochę niepewna siebie wokalistka, która musi powstrzymać plany niejakiej Rose Stellar – “królowej popu” o niecnych intencjach. Rose jest zazdrosna o talent Melody i zrobi wszystko, by zniszczyć jej karierę. Rzecz dzieje się w “magicznym” Nowym Jorku. Melody wyróżnia się na tle innych artystek muzycznych za sprawą swojego głosu – jest on tak silny, że ma czarodziejskie moce.

Perry nie tylko w filmie zagra, ale też zaśpiewa – co nie powinno nikogo zdziwić. 37-latka napisze kilka oryginalnych piosenek na rzecz projektu i będzie ich wykonawczynią. Producentami muzycznej animacji będą Perry, Jeremy Zag, Tyler Thompson Michael Gracey. Piosenkarka przyznała, że zainteresował ją scenariusz filmu, bo odnajduje w głównej bohaterce cechy własne:

— Mam trzydzieści siedem lat i nadal bywam niepewna siebie. Zrozumiałam, że to problem każdego z nas. Jeśli tak nie jest, jakie dana osoba musi skrywać wady? Jestem wielką fanką animowanego świata. Moja córka ma dwa latka, więc jeszcze bardziej zanurzyłam się w świecie animacji.

Czytaj też: Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu “Hokus pokus 2”?

Perry dodaje, że chce, aby nowo powstające filmy animowane uczyły dzieci “odwagi i niezależności”.

W mediach społecznościowych Katy Perry pokazała pierwsze fotosy z nadchodzącego filmu animowanego. Jej post na Instagramie zdobył dotąd 172 tys. polubień.

Previous Article
Krzyk 6 Hayden Panettiere

Hayden Panettiere powróci w roli Kirby Reed w "Krzyku 6"

Next Article
Tunnels Patrick Wilson

Patrick Wilson, Alicia Silverstone i Anna Faris w filmie o szkolnym terroryście

Related Posts
Total
0
Share