Dolph Lundgren i Luke Wilson w filmie akcji o ceremonii weselnej z piekła rodem

The Best Man Dolph Lundgren
The Best Man Dolph Lundgren i Luke Wilson razem w nowym filmie akcji / Foto Prime: Wikimedia Commons

Dolph Lundgren (“Punisher”, “Rocky IV”) i Luke Wilson (“Genialny klan”, “Motel”) dołączyli do obsady filmu “The Best Man”. To kino akcji o ataku najemników na ceremonię weselną gdzieś z dala od miasta. Widowisko ukaże się w przyszłym roku.

The Best Man Dolph Lundgren i Luke Wilson w klasycznie napisanym kinie akcji

Akcja filmu “The Best Man” będzie toczyć się na weselu, zorganizowanym w odludnym miejscu. Na ceremonię wkracza grupa agresywnych najemników, a przerażeni goście stają się zakładnikami. Grupa najodważniejszych uczestników przyjęcia musi przeciwstawić się napastnikom, by uratować siebie i jak największą liczbę osób.

Na razie nie wiadomo, w jakie role wcielą się Dolph Lundgren i Luke Wilson, choć pierwszy z aktorów – ikona kina akcji – w większości swoich projektów grał pozytywne postacie. Można więc oczekiwać, że w “The Best Man” również będzie dziarskim twardzielem, który musi “zbawić świat”. Projekt reżyseruje Shane Dax Taylor, a za scenariusz odpowiada Daniel Zirilli, który pracował m.in. przy filmach klasy “B” “Przyspieszenie” czy “Krew odkupienia” – w obu rolę główną grał właśnie Lundgren.

W obsadzie filmu znajdują się również Scout Taylor-Compton (“Halloween”, 2007), Brendan Fehr (“Nocna zmiana”), Nicky Whelan, Ryan Devlin, Scott Martin oraz pochodzący z Ukrainy Andrey Ivchenko. Co ciekawe Fehr i Taylor-Compton pracują jednocześnie na planie innego szykowanego projektu – horroru Gregga Simona “Captive”.

“The Best Man” ukaże się prawdopodobnie w 2023 roku (na pewno zaś na platformach streamingowych, mijając się z dystrybucją kinową). Za kilka miesięcy premierę zanotuje natomiast film “Niezniszczalni 4”, w którym wracają m.in. Lundgren, Sylvester Stallone i Jason Statham.

Previous Article
Drive-Away Dykes

Ethan Coen odcina się od brata i szykuje własny film: komedię drogi z wątkiem lesbijskim

Next Article
Extraction 2

"Extraction 2" - sequel filmu o Tylerze Rake'u coraz bliżej. Koniec prac na planie

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share