“Mission: Impossible 7” – ujawniono oficjalny tytuł filmu. Kiedy premiera?

Mission: Impossible 7 Pełny tytuł
Mission: Impossible 7 Pełny tytuł filmu ujawniony na CinemaConie / Foto: IMDb

Podczas konwentu CinemaCon, który odbywał się w słynnym Caesars Palace w Las Vegas, ujawniono oficjalny tytuł nadchodzącej, siódmej części “Mission: Impossible”. Paramount rozpoczyna promocję widowiska z Tomem Cruise’em – widzi w nim kandydata na prawdziwy megahit.

Mission: Impossible 7 Pełny tytuł filmu ujawniony na CinemaConie

“Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” to oficjalny anglojęzyczny tytuł siódmej odsłony serii z gatunku szpiegowskiego kina akcji. Obecne plany dystrybucyjne zakładają, że film ukaże się w kinach 14 czerwca 2023 roku i pociągnie za sobą sequel (z podtytułem “Dead Reckoning Part Two”). Na konwencie w Las Vegas pokazano też krótkie fragmenty filmu, które zwiastują, że “siódemka” będzie jeszcze bardziej spektakularna niż poprzednie części sagi.

Film pełen jest scen wysokooktanowej akcji: zawarto w nim sekwencje pościgów konnych i bijatykę na dachu pociągu. Inna scena pokazuje, jak Ethan Hunt (Cruise) spada z klifu, siedząc na motocyklu. By udało się nakręcić ten niebezpieczny moment, na planie przeprowadzono jeden z najbardziej ekstremalnych popisów kaskaderskich w historii cyklu.

Części 7. i 8. serii będą ponoć jej ostatecznym zamknięciem. Obecnie trwają prace nad “Mission: Impossible 8”, a zdjęcia kręcone są w Republice Południowej Afryki. To dlatego Cruise nie mógł gościć na CinemaConie. Uczestników konwentu zaskoczył jednak krótkim nagraniem wideo, w którym przeprosił za swoją nieobecność i zapewnił, że “ósemka” jest właśnie realizowana przez ekipę filmową.

Czytaj też: “X” – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

W filmie “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” występują m.in. Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Simon Pegg, Hayley Atwell, Pom Klementieff i Cary Elwes.

Podczas panelu dyskusyjnego CinemaConu ujawniono też, że najnowsza odsłona serii “Ciche miejsce” nosi tytuł “A Quiet Place: Day One”. Film, którego dystrybutorem będzie właśnie Paramount, ukaże się już we wrześniu 2023 roku.

Previous Article
Halloween Ends Pierwsze opinie

Pierwszy, zamknięty pokaz "Halloween Ends". Fragmenty filmu zbierają pozytywne recenzje

Next Article
Pete Davidson

Pete Davidson wystąpi w serialu "Bupkis", który będzie jego zmyśloną autobiografią

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share