Reklama

“Mission: Impossible 7” – ujawniono oficjalny tytuł filmu. Kiedy premiera?

Mission: Impossible 7 Pełny tytuł
Mission: Impossible 7 Pełny tytuł filmu ujawniony na CinemaConie / Foto: IMDb

Podczas konwentu CinemaCon, który odbywał się w słynnym Caesars Palace w Las Vegas, ujawniono oficjalny tytuł nadchodzącej, siódmej części “Mission: Impossible”. Paramount rozpoczyna promocję widowiska z Tomem Cruise’em – widzi w nim kandydata na prawdziwy megahit.

Mission: Impossible 7 Pełny tytuł filmu ujawniony na CinemaConie

“Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” to oficjalny anglojęzyczny tytuł siódmej odsłony serii z gatunku szpiegowskiego kina akcji. Obecne plany dystrybucyjne zakładają, że film ukaże się w kinach 14 czerwca 2023 roku i pociągnie za sobą sequel (z podtytułem “Dead Reckoning Part Two”). Na konwencie w Las Vegas pokazano też krótkie fragmenty filmu, które zwiastują, że “siódemka” będzie jeszcze bardziej spektakularna niż poprzednie części sagi.

Film pełen jest scen wysokooktanowej akcji: zawarto w nim sekwencje pościgów konnych i bijatykę na dachu pociągu. Inna scena pokazuje, jak Ethan Hunt (Cruise) spada z klifu, siedząc na motocyklu. By udało się nakręcić ten niebezpieczny moment, na planie przeprowadzono jeden z najbardziej ekstremalnych popisów kaskaderskich w historii cyklu.

Części 7. i 8. serii będą ponoć jej ostatecznym zamknięciem. Obecnie trwają prace nad “Mission: Impossible 8”, a zdjęcia kręcone są w Republice Południowej Afryki. To dlatego Cruise nie mógł gościć na CinemaConie. Uczestników konwentu zaskoczył jednak krótkim nagraniem wideo, w którym przeprosił za swoją nieobecność i zapewnił, że “ósemka” jest właśnie realizowana przez ekipę filmową.

Czytaj też: “X” – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

W filmie “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” występują m.in. Cruise, Rebecca Ferguson, Ving Rhames, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Simon Pegg, Hayley Atwell, Pom Klementieff i Cary Elwes.

Podczas panelu dyskusyjnego CinemaConu ujawniono też, że najnowsza odsłona serii “Ciche miejsce” nosi tytuł “A Quiet Place: Day One”. Film, którego dystrybutorem będzie właśnie Paramount, ukaże się już we wrześniu 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
Halloween Ends Pierwsze opinie

Pierwszy, zamknięty pokaz "Halloween Ends". Fragmenty filmu zbierają pozytywne recenzje

Next Article
Pete Davidson

Pete Davidson wystąpi w serialu "Bupkis", który będzie jego zmyśloną autobiografią

Related Posts
Total
1
Share