Powstaje serial szpiegowski ze Schwarzeneggerem. Kto jeszcze w nim zagra?

Serial Netflixa ze Schwarzeneggerem
Serial Netflixa ze Schwarzeneggerem – obsada / Foto: Wikimedia Comm.

Netflix aktywnie pracuje nad swoim nowym serialem – będzie to szpiegowska produkcja z udziałem samego Arnolda Schwarzeneggera. Gwiazdor kina akcji znany jest z filmów kinowych, ale gigant VOD złożył mu bardzo lukratywną propozycję. Kto jeszcze wystąpi w serialu?

Serial Netflixa ze Schwarzeneggerem – kto jeszcze w nim zagra?

“Variety” podaje, że w serialu – który obecnie nie ma oficjalnego tytułu – pojawią się również Jay Baruchel, Travis Van Winkle i Gabriel Luna. Pierwszy z wymienionych jest doskonale znany jako Kevin Sandusky z komedii “Jaja w tropikach”, a ponadto wystąpił w dwóch odsłonach serii “Zabijaka” (“Goon”) z Seannem Williamem Scottem. W serialu Netfliksa zagra Cartera – ekranowego chłopaka Emmy (w tej roli Monica Barbaro).

Van Winkle zdobył rozgłos za sprawą ostatniego sezonu innej produkcji Netfliksa – “You”. Wcielił się w postać miłośnika sportów ekstremalnych Cary’ego Conrada. Ponadto widzieliśmy go w “Ostatnim okręcie” czy remake’u “Piątku, trzynastego”. W produkcji ze Schwarzeneggerem przydzielono mu rolę oficera CIA. Luna ma w swoim dorobku takie tytuły, jak “Agenci T.A.R.C.Z.Y.”, “Terminator: Mroczne przeznaczenie” oraz “Miasto zła”. Aktor meksykańskiego pochodzenia wystąpi w serialu jako mężczyzna nielegalnie handlujący bronią.

Czytaj też: “X” w reżyserii Ti Westa – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

Inni nowi aktorzy wiązani z projektem Netfliksa to: Andy Buckley (“Biuro”), Fabiana Udenio, Milan Carter, Fortune Feimster, Barbara Eve Harris i Aparna Brielle. Arnold Schwarzenegger zagra w serialu pewnego ojca, który odkrywa, że jego córka potajemnie pracuje dla CIA. Co ciekawe ona dowiaduje się tego samego o swoim tacie. Wszystko, co o sobie wiedzieli, było ułudą. Serial będzie przypominał “Prawdziwe kłamstwa” (w których też grał Schwarzenegger) i został zapowiedziany jako komedia sensacyjna.

Powstanie osiem godzinnych odcinków. Za realizację odpowie Nick Santora, a Schwarzenegger będzie producentem wykonawczym.

Previous Article
X Recenzja filmu

„X” w reżyserii Ti Westa – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

Next Article
Being Mortal Bill Murray

Bill Murray w tarapatach. Wstrzymano produkcję filmu "Being Mortal"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share