Pierwszy, zamknięty pokaz “Halloween Ends”. Fragmenty filmu zbierają pozytywne recenzje

Halloween Ends Pierwsze opinie
Halloween Ends Pierwsze opinie po pokazie na CinemaConie / Foto: Blumhouse Prod., Miramax, Trancas, Universal

Podczas CinemaConu w Las Vegas zaprezentowano fragmenty filmu “Halloween Ends” – nadchodzącego horroru o psychopatycznym Michaelu Myersie. Wygląda na to, że widzowie mają na co czekać – pierwsze materiały wideo zebrały bardzo pozytywne recenzje od uczestników seansu.

Halloween Ends Pierwsze opinie po pokazie na CinemaConie

Universal nie podzieli się jeszcze materiałami ze “zwykłymi” widzami. Ci, którzy uczestniczyli w amerykańskim konwencie, mogą nazwać się szczęśliwcami. Podczas CinemaConu wyświetlono zwiastun filmu, a w pokazie uczestniczyła Jamie Lee Curtis – odtwórczyni roli Laurie Strode. Zanim na ekranie pokazano sceny z “Halloween Ends”, aktorka ostrzegła widownię: “Wierzcie mi, to was kompletnie «rozwali»” (w oryginale: “Trust me, it’s going to f**k you up”).

Na Twitterze nie brakuje pozytywnych opinii. Zwiastun uznano za przerażający; nazwano go też “hołdem dla ikonicznych postaci – Laurie i Michaela”. Obiecano, że fani serii o Myersie mają na co czekać oraz że w filmie dojdzie do spektakularnego, ostatecznego starcia między Laurie a zamaskowanym psychopatą. Ponoć w trailerze wykorzystano sceny z poprzednich odsłon “Halloween”, a całość “wiąże się w jedną spójną całość”.

Chwalono też scenę kuchenną, podczas której toczy się brutalna walka o przetrwanie (i wygraną). Uznano, że film jest “straszny, mocny i pełen efektów gore”.

Reżyser David Gordon Green powiedział niedawno, że “Halloween Ends” będzie z jednej strony slasherem, a z drugiej – kinem coming-of-age o dojrzewaniu. Green przyznaje, że odsłonę “Halloween zabija” wyróżniała “cyrkowa wręcz przemoc” i obiecuje, że nowy film o Myersie będzie bliższy początkom serii.

Premierę “Halloween Ends” zaplanowano na 14 października 2022 roku. W filmie występują Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Kyle Richards, Nick Castle, Will Patton, James Jude Courtney i Omar Dorsey.

Previous Article
Andrew Garfield rezygnuje z aktorstwa

Andrew Garfield bierze wolne od pracy - postanowił "odpocząć" od aktorstwa

Next Article
Mission: Impossible 7 Pełny tytuł

"Mission: Impossible 7" - ujawniono oficjalny tytuł filmu. Kiedy premiera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share