Serial “Halo” serwisu Paramount+ doczekał się nowego, oficjalnego zwiastuna

Halo Zwiastun serialu
Halo Zwiastun serialu / Foto Prime: Paramount+, Amblin TV, Showtime Networks

Serwis VOD Paramount+ zaprezentował drugi oficjalny zwiastun nadchodzącego serialu science-fiction “Halo”. Będzie on stanowił adaptację bijącej rekordy popularności serii gier komputerowych. W roli głównej znany z “Orange Is the New Black” Pablo Schreiber.

Halo Zwiastun serialu – zapowiada się wizualna uczta

Zwiastun #2 serialu “Halo” daje lepszy wgląd w fantastycznonaukowe widowisko. Pełen jest scen batalistycznych; pokazuje obce planety i ich metropolie, a także futurystyczne statki kosmiczne. Widać, że Paramount – który współpracował przy serialu m.in. ze studiami Amblin oraz Showtime Networks – wyłożył sporo pieniędzy na realizację. Portal “PC Gamer” podaje, że sezon pierwszy “Halo” kosztował blisko 200 mln dolarów. Już w lutym poinformowano, że serial otrzymał zielone światło na serię drugą.

David Nevins, odpowiedzialny za treści umieszczane na platformie Paramount+, zapewnia, że widzowie “Halo” będą “oczarowani” za sprawą elektryzujących zdjęć oraz bogatej narracji. Pablo Schreiber występuje w serialu w roli głównej: wciela się w superżołnierza Johna-117 alias Master Chiefa. “Halo” dzieje się w XXVI wieku i opowiada o konflikcie między ludźmi a obcymi najeźdźcami. Bohaterowie serialu “zaryzykują utratę wszystkiego, co mają, aby wspólnie chronić ludzkość przed potężnym niebezpieczeństwem”.

Premiera pierwszego odcinka “Halo”, w reżyserii Otto Bathursta, odbędzie się 24 marca. Jednym z producentów wykonawczych serialu jest Steven Spielberg, a w obsadzie znajdują się także Charlie Murphy, Bookem Woodbine, Jen Taylor, Natascha McElhone, Yerin Ha, Kate Kennedy i Danny Sapani.

Seria gier komputerowych “Halo” wydawana jest począwszy od listopada 2001 roku, kiedy ukazał się tytuł “Halo: Combat Evolved”. W Polsce jej dystrybucją zajął się CD Projekt. Serwis “Deadline Hollywood” oszacował, że do lutego 2021 sprzedano ponad 81 mln egzemplarzy gier na całym świecie.

Previous Article
The Umbrella Academy Sezon 3 Data premiery

"The Umbrella Academy", sezon 3. - data premiery, pierwsze zdjęcia

Next Article
Szkoła dla elity Sezon 5 Kiedy

"Szkoła dla elity", sezon 5.: data premiery i krótka zapowiedź wideo serialu Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share