“Top Gun: Maverick” – nowy zwiastun, a w nim Tom Cruise i Val Kilmer

Top Gun: Maverick Zwiastun
Top Gun: Maverick Zwiastun filmu / Foto: Paramount Pictures, Skydance Media, Jerry Bruckheimer Films

Paramount udostępnił w sieci zupełnie nowy, naszpikowany scenami akcji zwiastun swojej nadchodzącej premiery – filmu “Top Gun: Maverick”, który ma szansę zostać jednym z tegorocznych blockbusterów (na pewno liczy na to studio). Widowisko nareszcie ukaże się w kinach – po trzech latach odwlekania premiery.

Top Gun: Maverick Zwiastun nadchodzącego widowiska z Cruise’em i Kilmerem

W zwiastunie filmu, który kontynuuje hit Tony’ego Scotta z lat osiemdziesiątych, widzimy nie tylko “obiecanego” Toma Cruise’a, ale też Vala Kilmera. 62-latek powraca w roli Toma Kazansky’ego, pseud. “Iceman” – byłego konkurenta tytułowego Mavericka.

Trailer przedstawia nam grono nowych bohaterów – najlepszych pilotów Marynarki Wojennej USA. Mężczyźni są zawadiakami o niekończących się pokładach pewności siebie. Ich nauczycielem zostaje nikt inny jak właśnie Pete “Maverick” Mitchell (Cruise).

W pierwszym “Top Gunie” Kilmer pojawił się w jednej z ról przodujących. W sequelu zobaczymy go prawdopodobnie na drugim planie. Reżyser Joseph Kosinski obsadził go w roli mogącego pochwalić się czterema gwiazdkami wojskowymi admirała, który służy jako dowódca w United States Pacific Fleet (Flocie Pacyfiku Stanów Zjednoczonych).

W obsadzie filmu “Top Gun: Maverick” znajdują się także Jon Hamm, Jennifer Connelly, Lewis Pullman, Miles Teller, Glen Powell, Ed Harris, Jake Picking, Manny Jacinto i Monica Barbaro. Budżet widowiska Paramountu wyniósł ponad 150 mln dolarów. Sequel trafi na ekrany kin w USA i Wielkiej Brytanii 27 maja, a kilka dni wcześniej zostanie pokazany podczas Festiwalu w Cannes.

Top Gun: Maverick Zwiastun – wideo

Previous Article
Dark Matter Joel Edgerton

Joel Edgerton w multiwersum koszmaru - powstaje nowy serial Apple TV+

Next Article
Welcome to Derry Serial

HBO Max przygotuje serial "Welcome to Derry" - prequel serii "To", o zabójczym klaunie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share