Liam Neeson w zwiastunie nowego thrillera Martina Campbella – twórcy filmów o Bondzie

Memory Zwiastun
Memory Zwiastun filmu / Foto Prime: Arthur Sarkissian Prod., Black Bear Pictures, Open Road, Briarcliff Entert.

Studio Open Road zaprezentowało oficjalny zwiastun nadchodzącego thrillera sensacyjnego “Memory”, w którym główną rolę gra mistrz tego typu produkcji, Liam Neeson. Widowisko wyreżyserował Martin Campbell – twórca filmów o Jamesie Bondzie.

Memory Zwiastun nowego filmu z udziałem Liama Neesona

Pochodzący z Nowej Zelandii Campbell nakręcił w przeszłości “Casino Royale” z Danielem Craigiem i “GoldenEye” z Pierce’em Brosnanem, a ponadto m.in. “Legendę Zorro” czy superbohaterską produkcję “Green Lantern”. “Memory” to kolejny projekt Campbella po ubiegłorocznej “Protegowanej” z Michaelem Keatonem.

Czytaj też: TOP 10 – aktorzy, którzy mogliby zostać następnym Jamesem Bondem

Tym razem reżyser zaprosił do współpracy Liama Neesona – irlandzkiego twardziela, znanego z serii “Uprowadzona”. 69-latek zagrał w “Memory” Alexa Lewisa – wyspecjalizowanego zabójcę na zlecenie, który odmawia wykonania roboty pewnemu wpływowemu kryminaliście. W ten sposób bohater staje się zwierzyną łowną dla przestępczej organizacji. W pogoń za Lewisem ruszają także agenci FBI i żołnierze meksykańscy. Mężczyzna opanował wszelkie umiejętności potrzebne do tego, by przetrwać to starcie. Ma tylko jeden problem: cierpi na zaniki pamięci. Alex musi zakwestionować szlachetność i dobre intencje wszystkich ludzi, jacy go otaczają. Nie może ufać nikomu.

Uwagę zwraca gwiazdorska obsada: w filmie “Memory” grają m.in. Guy Pearce, Monica Bellucci, Ray Stevenson, Louis Mandylor, Stella Stocker i Taj Atwal. Jest to remake belgijskiego akcyjniaka “Alzheimer” z 2003 roku. Premiera odbędzie się za miesiąc: film ukaże się 28 kwietnia w Holandii i Rosji oraz 29 kwietnia w USA.

Memory Zwiastun – wideo

Previous Article
Podwójne życie Uysalów Zwiastun

"Podwójne życie Uysalów" - oficjalny zwiastun nowego serialu serwisu Netflix

Next Article
Master Recenzja

„Master” – recenzja horroru na Prime Video. Regina Hall kontra rasizm instytucjonalny

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share