“Spider-Man: Bez drogi do domu” – premiera VOD. Gdzie obejrzeć hit z Tomem Hollandem?

Spider-Man: Bez drogi do domu Gdzie obejrzeć
Spider-Man: Bez drogi do domu Gdzie obejrzeć film na VOD? / Foto Prime: Marvel, Columbia, Sony Pictures Releasing

O “Spider-Manie: Bez drogi do domu” pisaliśmy wielokrotnie. Film pobił rekordy popularności i zgarnął blisko 1,9 mld dolarów w kinach dookoła świata. Podczas gdy Marvel i Sony powoli planują sequel, widowisko trafia na platformy VOD w Polsce. Gdzie można je obejrzeć?

Spider-Man: Bez drogi do domu Gdzie obejrzeć hit z Tomem Hollandem?

W filmie Peter Parker radzi sobie z pokłosiem jego ujawnionego sekretu – świat dowiedział się, że chłopak jest superbohaterem. Spider-Man chce jednak nie tylko zbawić świat, ale też wieść w miarę normalne życie. Zwraca się do Doktora Strange’a z prośbą, by cofnął czas. Zakrzywienie czasu przynosi straszliwe konsekwencje: dają o sobie znać najgorsi złoczyńcy, z jakimi kiedykolwiek walczył Człowiek-Pająk. I to z każdego możliwego uniwersum…

Czytaj też: TOP 10 – najlepsze filmy o superbohaterach

“Spider-Man: Bez drogi do domu” pojawił się w ofercie kilku polskich serwisów streamingowych. Od piątku widowisko dostępne jest do wypożyczenia na platformie Premiery CANAL+ (dostęp za 17,99 PLN). Tyle samo kosztuje wypożyczenie filmu na PLAY NOW, a na Rakuten można wypożyczyć film za 9,99 PLN (wersja SD) lub 14,99 (wersja HD).

Marvelowska superprodukcja dostępna jest także dla subskrybentów Google Play, iTunes Store, Chili, Vectry, UPC, Orange VOD, Multimedii i Loomi by Opera.

“Spider-Man: Bez drogi do domu” został nominowany do Nagrody Akademii Filmowej w kategorii najlepsze efekty specjalne (konkuruje m.in. z “Diuną”). Ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się dziś, późnym wieczorem, a jutro poznamy nazwiska i tytuły zwycięzców.

W obsadzie “Bez drogi do domu” znajdują się Tom Holland, Benedict Cumberbatch, Zendaya, Jon Favreau, Jamie Foxx, Willem Dafoe, Alfred Molina, Marisa Tomei, Andrew Garfield i Tobey Maguire.

Previous Article
Teen Wolf: The Movie Obsada

"Teen Wolf: The Movie" - kto zagra ekranowego syna Tylera Hoechlina?

Next Article
Sean Penn

Sean Penn przetopi swoje Oscary publicznie, jeśli prezydent Ukrainy nie pojawi się na tegorocznej ceremonii

Related Posts
Total
0
Share