“Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Zwiastun marvelowskiego widowiska robi wrażenie!

Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun
Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun / Foto Prime: Marvel Studios, Walt Disney Studios

Podczas tegorocznej edycji Super Bowl zaprezentowano sporo ekscytujących zwiastunów. Jedną z większych filmowych atrakcji wielkiego futobolowo-rozrywkowego święta była premiera nowego trailera do filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Benedict Cumberbatch powraca w roli byłego neurochirurga, który został bohaterskim Najwyższym Czarnoksiężnikiem.

Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun marvelowskiej superprodukcji

W filmie “Doktor Strange w multiwersum obłędu” (alternatywnie “Doktor Strange”) powracają znani z poprzedniej odsłony Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams i Chiwetel Ejiofor. Nowymi nazwiskami w obsadzie są Xochitl Gomez (grająca Americę Chavez), Michael Stuhlbarg (grający doktora Nicodemusa Westa) oraz Elizabeth Olsen. Ostatnia z wymienionych powtórzy rolę Wandy Maximoff, którą stworzyła już w innych produkcjach z kanonu MCU.

Pierwszy trailer nowego “Doktora Strange’a” zaprezentowano w grudniu. Ten z wczoraj daje lepszy wgląd w fabułę filmu, jest dużo bardziej widowiskowy. W “dwójce” tytułowy Strange będzie borykał się z konsekwencjami czynów, które podjął w przeszłości. Ważne dla historii będą tytułowe wieloświaty. Marvelowski obraz wyreżyserował Sam Raimi (“Spider-Man”) na podstawie scenariusza Michaela Waldrona.

Premiera “Doktora Strange’a w multiwersum obłędu” odbędzie się 6 maja. Filmografię Benedicta Cumberbatcha zamyka nominowany do Oscara neo-western “Psie pazury”. Projekt powalczy o złotą statuetkę w dwunastu (!) kategoriach.

Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun – wideo

Previous Article
Super Bowl Zwiastuny

Zwiastuny na Super Bowl: m.in. nowy "Jurassic World" i "Moon Knight"

Next Article
What's My Name? Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme znów zagra siebie. Powstaje jego ostatni film akcji, "What's My Name?"

Related Posts
Total
0
Share