“Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Zwiastun marvelowskiego widowiska robi wrażenie!

Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun
Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun / Foto Prime: Marvel Studios, Walt Disney Studios

Podczas tegorocznej edycji Super Bowl zaprezentowano sporo ekscytujących zwiastunów. Jedną z większych filmowych atrakcji wielkiego futobolowo-rozrywkowego święta była premiera nowego trailera do filmu “Doktor Strange w multiwersum obłędu”. Benedict Cumberbatch powraca w roli byłego neurochirurga, który został bohaterskim Najwyższym Czarnoksiężnikiem.

Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun marvelowskiej superprodukcji

W filmie “Doktor Strange w multiwersum obłędu” (alternatywnie “Doktor Strange”) powracają znani z poprzedniej odsłony Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Rachel McAdams i Chiwetel Ejiofor. Nowymi nazwiskami w obsadzie są Xochitl Gomez (grająca Americę Chavez), Michael Stuhlbarg (grający doktora Nicodemusa Westa) oraz Elizabeth Olsen. Ostatnia z wymienionych powtórzy rolę Wandy Maximoff, którą stworzyła już w innych produkcjach z kanonu MCU.

Pierwszy trailer nowego “Doktora Strange’a” zaprezentowano w grudniu. Ten z wczoraj daje lepszy wgląd w fabułę filmu, jest dużo bardziej widowiskowy. W “dwójce” tytułowy Strange będzie borykał się z konsekwencjami czynów, które podjął w przeszłości. Ważne dla historii będą tytułowe wieloświaty. Marvelowski obraz wyreżyserował Sam Raimi (“Spider-Man”) na podstawie scenariusza Michaela Waldrona.

Premiera “Doktora Strange’a w multiwersum obłędu” odbędzie się 6 maja. Filmografię Benedicta Cumberbatcha zamyka nominowany do Oscara neo-western “Psie pazury”. Projekt powalczy o złotą statuetkę w dwunastu (!) kategoriach.

Doktor Strange w multiwersum obłędu Zwiastun – wideo

Previous Article
Super Bowl Zwiastuny

Zwiastuny na Super Bowl: m.in. nowy "Jurassic World" i "Moon Knight"

Next Article
What's My Name? Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Van Damme znów zagra siebie. Powstaje jego ostatni film akcji, "What's My Name?"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share