“Teen Wolf: The Movie” – kto zagra ekranowego syna Tylera Hoechlina?

Teen Wolf: The Movie Obsada
Teen Wolf: The Movie Obsada filmu rośnie / Foto Prime: MTV, MGM Television

Trwają prace nad filmem “Teen Wolf: The Movie”, który będzie spin-offem popularnego serialu MTV. Produkcja zmienia swoją stację macierzystą i ukaże się na łamach Paramount+. Właśnie obsadzono kolejnego aktora w jednej z głównych ról.

Teen Wolf: The Movie Obsada – do filmu dołączył kolejny aktor

Nastoletni aktor Vince Matthis, który stawia swoje pierwsze kroki w Hollywood, wystąpi jako Eli Hale – syn jednej z postaci z serialu MTV. Będzie piętnastoletnim potomkiem Dereka Hale’a – wywodzącego się z rodziny “wpływowych” wilkołaków – i sam też odkryje w sobie likantropijne ciągoty.

Dereka grał w przeszłości Tyler Hoechlin, który obecnie występuje w serialu przygodowym “Superman & Lois” (pojawia się jako Clark Kent). Kogo jeszcze zobaczymy w filmie pełnometrażowym na podstawie “Nastoletniego wilkołaka”? Khylin Rhambo wystąpi jako Mason Hewitt. Ian Bohen powróci w swojej roli Petera. Bohen partnerował ostatnio Hoechlinowi w serialu o ikonicznym superbohaterze.

W filmie “Teen Wolf: The Movie” przedstawione zostaną też dwie nowe postacie. Nobi Nakanishi zagra zastępcę szeryfa Ishidę, a Amy Lin Workman pojawi się w roli Hikari Zhang. W obsadzie znajdują się także Tyler Posey, Colton Haynes, Holland Roden, Linden Ashby, Shelley Hennig, Crystal Reed, Orny Adams, JR Bourne, Ryan Kelley, Melissa Ponzio i Dylan Sprayberry.

Posey powraca w roli głównej z serialowego “Nastoletniego wilkołaka” – jako Scott McCall; tym razem zagra dorosłą wersję bohatera. “Teen Wolf: The Movie” zadebiutuje na platformie streamingowej Paramount+ w tym roku (nie znamy konkretnej daty).

Vince Matthis ma w swoim dorobku występy w takich filmach, jak “Halloween” (2018) czy “Brud” (2019).

Previous Article
Infinite Storm Data premiery

Znamy datę polskiej premiery nowego filmu Małgorzaty Szumowskiej, "Infinite Storm"

Next Article
Spider-Man: Bez drogi do domu Gdzie obejrzeć

"Spider-Man: Bez drogi do domu" - premiera VOD. Gdzie obejrzeć hit z Tomem Hollandem?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share