“Spider-Man: Bez drogi do domu” najlepiej zarabiającym filmem 2021 roku

Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office
Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office – spektakularny sukces filmu Marvela / Foto Prime: Marvel, Columbia, Sony Pictures Releasing

Sukces filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu” w światowych kinach trwa w najlepsze. Blockbuster zajął pierwsze miejsce listy najlepiej zarabiających produkcji całego 2021 roku, a w Stanach Zjednoczonych zajął miejsce w pierwszej dziesiątce filmów z najwyższym zarobkiem – nie w skali roku, a wszech czasów.

Spider-Man: Bez drogi do domu Box-office – spektakularny sukces filmu Marvela

“Spider-Man: Bez drogi do domu” zainkasował w Ameryce około 610 mln dolarów i został sklasyfikowany jako jeden z dziesięciu największych hitów w dziejach kina w tym regionie. Serwis “Deadline Hollywood” podaje, że film obejrzało na dużych ekranach blisko 50 mln Amerykanów.

Czytaj też: Tom Holland wystąpi w nowej trylogii o Spider-Manie. Informacje potwierdza producentka Amy Pascal

Na całym świecie obraz Jona Wattsa zarobił łącznie 1,369 mld dolarów, odnosząc sukcesy w takich krajach jak Wielka Brytania, Francja, Brazylia, Meksyk, Korea Południowa czy Australia. Nowy “Spider-Man” zajmuje 1. miejsce notowania najlepiej zarabiających filmów 2021 roku w skali świata. Pokonał takie hity, jak “The Battle at Lake Changjin” (aka “Zhang Jin Hu”; 906,3 mln dolarów w kasie), “Nie czas umierać” (774 mln USD) czy “Szybcy i wściekli 9” (726 mln).

Natychmiastowy i potężny sukces filmu “Spider-Man: Bez drogi do domu” spowodował, że Marvel i Sony już teraz prowadzą poważne rozmowy w sprawie kontynuacji.

Previous Article
Peaky Blinders Sezon 6

"Peaky Blinders" - zwiastun 6. i ostatniego sezonu popularnego serialu BBC

Next Article
Umbrella Academy Sezon 3

Powraca serial "Umbrella Academy". Netflix pokazał plakaty promujące nowy sezon

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share