Jessica Biel, jakiej nie znacie, w zwiastunie serialu kryminalnego “Candy”

Candy Zwiastun
Candy Zwiastun serialu z Jessicą Biel / Foto Prime: Hulu, 20th Television

Serwis Hulu zaprezentował zwiastun serialu “Candy”, który opowiada o rzeczywistej, szokującej zbrodni, do jakiej doszło w Teksasie ponad czterdzieści lat temu (zresztą w feralny piątek, trzynastego). Jessica Biel zagrała w nowej produkcji Hulu gospodynię domową i zarazem niesławną morderczynię.

Zabójcza Jessica Biel w nowym serialu platformy Hulu, Candy

Serial przedstawi prawdziwą historię niejakiej Candace Montgomery – znanej pod słodką ksywką Candy. W latach osiemdziesiątych – dokładnie w piątek, 13 czerwca 1980 roku – zamordowała ona swoją przyjaciółkę przy użyciu siekiery. Candy była wzorową matką i żoną, która w teorii wszystko robiła tak, jak należy. Dbała o najbliższych, mieszkała w zadbanym domu, była powszechnie lubiana. Kobieta miała dość tej perfekcji i potrzebowała odrobiny swobody. Cena wolności okazała się wysoka, gdy Candy chwyciła za narzędzie zbrodni i puściły w niej wszelkie “hamulce”.

Jako Montgomery pojawia się w serialu Jessica Biel – amerykańska aktorka, kojarzona z takich filmów jak “Iluzjonista”, “Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2003) czy “Pamięć absolutna” (2012). Tym razem aktorka przeszła na planie metamorfozę i w nowym wcieleniu zdaje się zupełnie nie do poznania. Kto jeszcze wystąpił w “Candy”? Między innymi Melanie Lynskey, Raúl Esparza, Sharon Conley oraz Pablo Schreiber, którego wkrótce zobaczymy jako Master Chiefa w adaptacji “Halo”.

Czytaj też: “Teksańska masakra piłą mechaniczną” (2022) – recenzja bez spoilerów. Pokolenie Z chce scancellować Leatherface’a

Pierwszy odcinek “Candy” zadebiutuje na platformie Hulu 9 maja. Serial będzie emitowany przez pięć kolejnych dni, a jego zakończenie przypada na piątek, 13 maja. Scenariusz pilota napisała Robin Veith. Producentem wykonawczym “Candy” jest Nick Antosca (“Chucky”, “Hannibal”).

Candy Zwiastun – wideo

Previous Article
Odwilż Zwiastun

Pierwszy polski serial od HBO Max, "Odwilż" - zwiastun już w sieci

Next Article
The Mandalorian Christopher Lloyd

Christopher Lloyd zagra w 3. sezonie disnejowskiego "The Mandaloriana"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share