Christopher Lloyd zagra w 3. sezonie disnejowskiego “The Mandaloriana”

The Mandalorian Christopher Lloyd
The Mandalorian Christopher Lloyd w obsadzie 3. sezonu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Aktor charakterystyczny Christopher Lloyd pojawi się w serialu platformy Disney+, “The Mandalorian”. Gwiazdor, kojarzony z postacią Emmetta Browna w trylogii “Powrót do przyszłości”, otrzymał gościnną rolę w hitowym widowisku science-fiction.

The Mandalorian Christopher Lloyd dołączył do obsady 3. sezonu

Christopher Lloyd ma w swoim dorobku szeroki katalog ekscentrycznych postaci, które zawładnęły widzami za sprawą nie tylko swoich dziwactw, ale też wielkiego serca. Widzieliśmy go między innymi jako Wujka Festera w dylogii “Rodzina Addamsów” z lat 90., jako ekstrawaganckiego sędziego w klasycznej komedii “Kto wrobił królika Rogera?” czy jako Switchblade’a Sama w filmie “Dennis Rozrabiaka”.

Zgodnie z tradycją uniwersum “Gwiezdnych wojen”, nie ujawniono dotąd szczegółów fabularnych na temat 3. sezonu serialu “The Mandalorian” i o postaci Lloyda też niewiele wiadomo. Ponoć jego bohater pojawi się przed kamerą w towarzystwie Greefa Kargi (Carl Weathers) i Moffa Gideona (Giancarlo Esposito). W trzeciej serii niezwykle popularnego serialu fantastycznonaukowego na pewno zobaczymy też Pedro Pascala, jako tytułowego łowcę nagród.

Zdjęcia do 3. sezonu “Mandaloriana” ruszyły w październiku ubiegłego roku, a pierwszy odcinek nowej serii zobaczymy w drugiej połowie 2022. Na razie nie podano żadnej konkretnej daty. Latem platforma streamingowa Disney+ zacznie działać również na terenie naszego kraju. Obecnie serwis uruchomiony jest w blisko sześćdziesięciu państwach i regionach.

Pod koniec grudnia premierę miał serial pokrewny, osadzony w tym samym świecie, co “The Mandalorian” – “Księga Boby Fetta”.

Previous Article
Candy Zwiastun

Jessica Biel, jakiej nie znacie, w zwiastunie serialu kryminalnego "Candy"

Next Article
Harry Potter i przeklęte dziecko Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe absolutnie nie chce już grać Harry'ego Pottera i dodaje: "Może wrócę do tej roli za 40 lat"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share