Pierwszy polski serial od HBO Max, “Odwilż” – zwiastun już w sieci

Odwilż Zwiastun
Odwilż Zwiastun serialu / Foto Prime: HBO Max

Na YouTubie ukazał się zwiastun serialu “Odwilż” – będzie to pierwszy polski Max Original, który zaliczy premierę na platformie HBO Max. Premierę na udostępnionej niedawno w Polsce platformie VOD zaplanowano na 1 kwietnia. W obsadzie Linda, Grabowski, Łukaszewicz.

Odwilż Zwiastun polskiego serialu HBO Max

Akcja serialu toczy się w Szczecinie, gdzieś między zimą a wiosną. U brzegu Odry pojawia się ciało martwej dziewczyny. Wkrótce okazuje się, że nie tylko została ona zamordowana, ale też była w ciąży – przed śmiercią urodziła dziecko. Trwają poszukiwania malca, w które zaangażowana jest ambitna policjantka, Katarzyna Zawieja. Śledztwo ma dla niej osobisty wymiar: sama jest samotną matką, niedawno zmarł jej mąż.

Zawieję zagrała znana z serialu “Kruk” Katarzyna Wajda, a w obsadzie “Odwilży” znajdują się także: Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Cezary Łukaszewicz (“Furioza”), Sebastian Fabijański (“Belfer”), Monika Krzywkowska, Bartłomiej Kotschedoff, Juliusz Chrząstowski i Ewa Skibińska.

Za reżyserię serialu odpowiada Xawery Żuławski (“Mowa ptaków”) – syn uznanego filmowca Andrzeja Żuławskiego i aktorki Małgorzaty Braunek. To jedna z wielu nowych produkcji HBO, które, tak jak konkurencyjny Netflix, coraz częściej inwestuje w seriale zrealizowane w naszym kraju.

Odwilż Zwiastun – wideo

Previous Article
The Cow Winona Ryder

"The Cow": Winona Ryder wyruszy na poszukiwania zaginionego chłopaka

Next Article
Candy Zwiastun

Jessica Biel, jakiej nie znacie, w zwiastunie serialu kryminalnego "Candy"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share