Famke Janssen u boku Billa Skarsgårda w filmie “Boy Kills World”

Boy Kills World Famke Janssen
Boy Kills World Famke Janssen dołącza do obsady filmu / Foto Prime: Wikimedia Commons

Famke Janssen (“GoldenEye”) dołączyła do obsady “Boy Kills World” – filmu o młodym mężczyźnie, który porzuca świat dziecięcej fantazji, by dokonać zemsty na mordercy rodziców.

Boy Kills World Famke Janssen w kinie zemsty u boku Billa Skarsgårda

“Boy Kills World” to historia Boya (lub Chłopca) – głuchoniemego młodego mężczyzny o wybujałej wyobraźni. Kiedy rodzina bohatera zostaje zamordowana, ucieka on do dżungli. Pod skrzydłami tajemniczego szamana (w tej roli Yayan Ruhian) przechodzi metamorfozę. Wyzbywa się naiwności i dziecięcej fantazji, budzi się w nim chęć zemsty.

Rolę Chłopca prawdopodobnie otrzymał Bill Skarsgård. Na razie nie wiadomo, w jakiej dokładnie roli zobaczymy pochodzącą z Holandii Famke Janssen. Ujawniono tylko, że będzie to antybohaterka. W obsadzie “Boy Kills World” znajdują się również Samara Weaving, Jessica Rothe, Sharlto Copley oraz nowo obsadzeni Brett Gelman (“Stranger Things”), Quinn Copeland, Cameron Crovetti i Nicholas Crovetti.

Film reżyseruje Moritz Mohr, a producentami są Sam Raimi i Roy Lee. Zdjęcia do “Boy Kills World” kręcone są w Republice Południowej Afryki. Niedawno w tym kraju kręcono horror “Slumber Party Massacre”.

Previous Article
DMZ Zwiastun

Rosario Dawson bohaterką nowego serialu HBO Max o konflikcie wojennym. Zwiastun już w sieci

Next Article
Watcher Data premiery

Maika Monroe na celowniku Obserwatora. Znamy datę premiery horroru "Watcher"

Related Posts
Total
0
Share