Rosario Dawson bohaterką nowego serialu HBO Max o konflikcie wojennym. Zwiastun już w sieci

DMZ Zwiastun
DMZ Zwiastun serialu z Rosario Dawson / Foto Prime: HBO Max, DC Entert., Warner Bros. Television

Rosario Dawson (“Sin City”, “Luke Cage”) wystąpiła w serialu HBO Max “DMZ”, którego akcja toczy się w Ameryce ogarniętej wojną. Jej bohaterka to matka, która próbuje odnaleźć zaginionego syna. Premiera serialu odbędzie się w tym miesiącu. Zwiastun produkcji pojawił się na kanale HBO Max w serwisie YouTube.

DMZ Zwiastun serialu z Rosario Dawson w roli głównej

“DMZ” to tytuł nadchodzącego miniserialu HBO Max, który będzie liczył cztery odcinki, i w którym rolę główną zagrała Rosario Dawson. Aktorka kubańsko-portorykańskiego pochodzenia występuje tu w roli głównej, jako lekarka Alma Ortega. Rzecz dzieje się w niedalekiej przyszłości, a Stany Zjednoczone objęte są drugą wojną secesyjną. Manhattan stał się obszarem znajdującym się między dwiema walczącymi grupami. Ponieważ nie istnieje już rząd, nowojorską dzielnicą władają brutalne gangi przestępcze, walczące o władzę absolutną.

Tytuł serialu odnosi się do obszaru zdemilitaryzowanego (od ang. demilitarized zone). W produkcji HBO Max o konflikcie zbrojnym występują także Benjamin Bratt, Freddy Miyares, Mamie Gummer (córka Meryl Streep), Nora Dunn, Agam Darshi i Reynaldo Gallegos. “DMZ” zadebiutuje w całości na platformie HBO Max już 17 marca. Pierwszy odcinek wyreżyserowała Ava DuVernay, a trzy pozostałe – Ernest Dickerson (“The Walking Dead”, “Dexter”).

Scenarzysta i producent wykonawczy “DMZ”, Roberto Patino, tak zapowiada nadchodzącą nowość od HBO Max:

— To historia złamanych ludzi, którzy próbują iść przez świat razem. Doszło do wojny cywilnej między Wolnymi Stanami Ameryki oraz Stanami Zjednoczonymi. Zasady prawa dyktuje ten, kto jest najsilniejszy i zyskał władzę. To prawo można zmienić w dowolnej chwili.

Serial bazuje na komiksie Briana Woodsa i Riccardo Burchieliego wydanym przez DC.

Previous Article
HBO Max Oferta

HBO Max już od dzisiaj dostępne w Polsce. Cena, lista seriali i filmów

Next Article
Boy Kills World Famke Janssen

Famke Janssen u boku Billa Skarsgårda w filmie "Boy Kills World"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share