Wspólny film Sama Raimiego, Billa Skarsgårda i Samary Weaving. Spełnienie marzeń fanów horroru

Boy Kills World obsada
Boy Kills World Obsada filmu / Foto Prime Movies: Wikimedia Commons

Tak spełniają się marzenia: serwis “Deadline” potwierdza, że reżyser Sam Raimi oraz aktorzy Bill Skarsgård i Samara Weaving pracują przy wspólnym przedsięwzięciu. Cała trójka zapracowała sobie na status ikon horroru – film ucieszy więc na pewno fanów ekranowej grozy.

Boy Kills World Obsada filmu – Bill Skarsgård i Samara Weaving

Projekt, o którym mowa, nosi tytuł “Boy Kills World” (w odwołaniu do familijnego sitcomu ABC “Chłopiec poznaje świat”). Będzie debiutem reżyserskim pochodzącego z Niemiec Moritza Mohra, który w rodzimym kraju wsławił się za sprawą kilku krótkich metraży (jeden z nich, “Akumi”, otrzymał niemiecką nagrodę Goldene Kamera).

Mohr przygotował prewizualizację “Boy Kills World”, która przykuła uwagę Sama Raimiego – twórcy “Martwego zła”. Amerykanin nawiązał współpracę z Mohrem i zapowiedział, że wyprodukuje jego film wspólnie z Royem Lee (“The Ring”, “Doktor Sen”). Obraz powstanie dzięki studiom Vertigo Entertainment oraz Raimi Productions.

W filmie wystąpią aktorzy doskonale znani ze swojej pracy przy kinie grozy: Bill Skarsgård i Samara Weaving. On na zawsze zostanie zapamiętany jako przerażający klaun Pennywise z dylogii “To”. Ona ma na koncie takie horrory, jak “Zabawa w pochowanego”, “Opiekunka” i “Korpo”.

Co ciekawe Weaving pojawiła się gościnnie w trzech odcinkach serialu “Ash kontra martwe zło”. Jego współtwórcą był Sam Raimi.

“Boy Kills World” to historia Boya (lub Chłopca) – głuchoniemego młodego mężczyzny o wybujałej wyobraźni. Kiedy rodzina bohatera zostaje zamordowana, ucieka on do dżungli. Pod skrzydłami tajemniczego szamana (w tej roli Yayan Ruhian) przechodzi metamorfozę. Wyzbywa się naiwności i dziecięcej fantazji, budzi się w nim chęć zemsty.

Zdjęcia do filmu będą powstawać w Republice Południowej Afryki. Niedawno w tym kraju kręcono horror “Slumber Party Massacre”.

Previous Article
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City zwiastun

ZWIASTUN: "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City". Zła korporacja, eksperymenty i horda zombie

Next Article
Last Man Down film

Klip z filmu akcji "Last Man Down": Daniel Stisen udaje, że jest Schwarzeneggerem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share