Remake slashera “Slumber Party Massacre” – teaser filmu już w sieci

Slumber Party Massacre teaser
Slumber Party Massacre teaser / Foto Prime Movies: SYFY, Shout! Studios, Blue Ice Africa

Stacja SYFY udostępniła pierwszy oficjalny teaser filmu grozy “Slumber Party Massacre”. Będzie on remakiem kultowego, feministycznego slashera z początku lat osiemdziesiątych. Zgodnie z tradycją serii nową odsłonę wyreżyserowała kobieta – Danishka Esterhazy. Scenariusz przygotowała Suzanne Keilly, znana ze swojej pracy przy serialu “Ash kontra martwe zło”.

Film “Slumber Party Massacre” będzie miał swoją premierę na antenie SYFY już za dwa tygodnie, 16 października.

Slumber Party Massacre Teaser filmu już w sieci

W filmie “Slumber Party Massacre” uczennice szkoły koedukacyjnej uczęszczają na piżama party, podczas którego będą terroryzowane przez mordercę uzbrojonego w wiertarkę. O ile jednak oryginał toczył się w domu na przedmieściach, w remake’u akcja przenosi się w głąb lasu: dziewczyny imprezują w domku letniskowym. W filmie występują Hannah Gonera, Frances Sholto-Douglas, Mila Rayne, Alex McGregor, Reze-Tiana Wessels i Michael Lawrence Potter.

Na youtube’owym kanale stacji SYFY pojawił się trzydziestosekundowy teaser “Slumber Party Massacre”. Ma on humorystyczny, metafikcyjny charakter i “odznaczone” są w nim wszystkie elementy składające się na klasyczny slasher. Należą do nich: odizolowane od świata miejsce akcji, pijane nastolatki oraz – zgodnie z zapowiedzią twórców – “obłąkany zabójca z obscenicznie wielkim wiertłem”.

Remake bazuje na horrorze z 1982 roku, który doczekał się dwóch oficjalnych sequeli i kilku spin-offów. Uwspółcześnioną wersję “Slumber Party Massacre” zaprezentowano premierowo 27 września podczas teksańskiego Fantastic Festu. Jak dotąd film zebrał pozytywne recenzje, chwalony przez Trace’a Thurmana (“Bloody Disgusting”) jako “zabawny i pełen przemocy”, a przez serwis “Josh at the Movies” jako “feministyczna satyra i spojrzenie na toksyczną męskość”.

Previous Article
Stranger Things spin-off

"Stranger Things": Millie Bobby Brown w spin-offie o "Jedenastce"

Next Article
Nie czas umierać recenzje

"Nie czas umierać" - pierwsze recenzje. Kto chwali nowego Bonda, a kto postawił na nim krzyżyk?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share