“The Contractor” – Chris Pine rusza na niebezpieczną misję. Zobacz zwiastun filmu akcji

The Contractor Zwiastun
The Contractor Zwiastun filmu / Foto: Paramount, Thunder Road Films, 30West, STXfilms

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera filmu akcji “The Contractor”, o byłym żołnierzu, który podejmuje się podejrzanej, tajnej misji. W obsadzie nie brakuje znanych nazwisk: z projektem związani są m.in. Chris Pine, Kiefer Sutherland i Gillian Jacobs. Zwiastun widowiska trafił do sieci.

The Contractor Zwiastun filmu sensacyjnego z Chrisem Pine’em

Bohaterem filmu “The Contractor” jest James Harper (Chris Pine), który został mimowolnie zwolniony z amerykańskich sił specjalnych. Mężczyzna zatrudnia się w podejrzanej agencji rządowej wspólnie ze swoim najlepszym przyjacielem Mikiem (Ben Foster). Zrobi wszystko, by utrzymać swoją rodzinę w najcięższych dla siebie czasach. Harper rusza do obcego kraju z tajną misją. Na miejscu sytuacja mocno się komplikuje.

W zwiastunie filmu główny bohater przyznaje, że czuje się upokorzony po oddaleniu z wojska i dodaje: “zostałem przeżuty i wypluty przez armię”. Wspólnika Harpera i weterana wojennego zagrał w “The Contractor” Kiefer Sutherland (“24 godziny”). W obsadzie znajdują się również Gillian Jacobs (“Community”), Florian Munteanu (“Creed II”), Tait Fletcher (“John Wick”) i Eddie Marsan (“Sherlock Holmes 3”). Obraz kręcony był w Bukareszcie. Za reżyserię odpowiada pochodzący ze Sztokholmu Tarik Saleh, a fabułę przygotował J.P. Davis.

Davis do amerykański scenarzysta i były aktor, który wystąpił m.in. w filmie przygodowym “Klątwa Komodo” oraz nakręconym w Polsce horrorze “House”. Jego rola w dramacie sportowym “Fighting Tommy Riley” (2004) została bardzo dobrze oceniona przez krytyków, ale Davis nie miał ambicji, by kontynuować karierę gwiazdy ekranu.

Światowa premiera filmu “The Contractor” odbędzie się 11 marca w Turcji, a następnie ukaże się on m.in. we Francji, Holandii i Rosji. Na 1 kwietnia zaplanowano premierę amerykańską. Na razie nie wiadomo, kiedy historię Jamesa Harpera poznają polscy widzowie.

The Contractor Zwiastun – wideo

Previous Article
Panama Zwiastun

Mel Gibson znów w roli bad assa. Zobacz zwiastun filmu "Panama"

Next Article
Barbie Kate McKinnon

Kate McKinnon, gwiazda "Saturday Night Live", zagra w filmie "Barbie" z Margot Robbie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share